Veri Akademi ile Android Uygulama Geliştirme Ders

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
info0710
Aktif Üye
Aktif Üye

Veri Akademi ile Android Uygulama Geliştirme Ders

Mesaj gönderen info0710 »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! yazılım geliştirme, proje geliştirme, uygulama yazma, web tasarım ve sistem eğitimleri konusunda uzman bir eğitim kurumu ve proje merkezidir.

Veri Akademi bünyesindeki eğitmen, danışman veya yazılım geliştirici olarak çalışmakta olan personelimiz; en güncel bilgi birikimi ile donanmış, ileri seviye sektör bilgisine sahip bilgi teknolojileri profesyonellerinden oluşmaktadır.

Mobil dünyanın popüler platformu olan Android; her geçen gün daha fazla cihaz üzerinde karşımıza çıkmaktadır. Android SDK'sının ve geliştirme ortamının açık kaynak ve ücretsiz olması nedeniyle uygulama geliştiriciler kolaylıkla geliştirme ortamına sahip olabilmektedir.

Android program yapma Kursları

Android uygulama yapma Dersi ile günümüzde en çok kullanılan mobil işletim sistemini uygulamalı örnekler ile öğrenirsiniz. Android Eğitimi sonucunda eğitime katılanlar, Android işletim sistemine sahip cihazlar için mobil uygulamalar geliştirme yeteneğine sahip olacaklardır.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!amacı Android programlama ile ilgili olarak; en basitten en gelişmiş başlıklara kadar detaylı biçimde örneklerle ele alıp katılımcılara aktarmaktır.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sonrası, değişik firma ve cihazlarda kullanılan işletim sistemi olan Android’i öğrenirsiniz.

Kullanıcı avatarı
joliathon
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Re: Veri Akademi ile Android Uygulama Geliştirme Ders

Mesaj gönderen joliathon »

saol