Rengarenk Spor Malzemeleri

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
zubamba1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen zubamba1 »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

rengarenkspor.com rengarenk spor malzemelerine aittir. 6 yılı aşan üretim ve satış boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerilerimiz ile paylaşmaktan heyecan duyar. Çalıştığı müşteriler ile karşılıklı güven duygusu oluşturma şirketimizin en önemli ilkesidir. Kurulduğu günden itibaren özellikle forma konusunda üretim ve baskı yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Forma, futbol forma, voleybol forma, basketbol forma, penye tişört, lacoste(lakos) tişört, pamuklu eşofman, damla kumaş eşofman, raşel eşofman, mikro(micro) eşofman,promosyon şapka, diğer promosyon ürünleri ve spor malzemeleri işini yapmaktadır.

Hizmetlerimiz üretim sonrası ; empirme baskı, süblümasyon baskı, transfer (flex-flok) baskılarını da yapmaktadır.

Ayrıca Rengarenk Spor piyasa takibi yaparak ürün kalitesi ve ucuz fiyat politikası için güveni sağlamaya çalışmaktadır.

Saygılarımızla;
Mustafa ERKUL

web site: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!