OfisData Excel Öğrenme

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
info0710
Aktif Üye
Aktif Üye

OfisData Excel Öğrenme

Mesaj gönderen info0710 »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!; veri, elektronik tablo ve belge yazılımlarında profesyonel bir eğitim kurumudur.İş planlarını organize etmek, hesaplamaları tablolar yardımı ile gerçekleştirmek ve sunumlar oluşturmak için Microsoft Office uygulamaları, günümüz iş dünyasında çoğu iş sahiplerinin bilmesi gereken spesifik bir yazılımdır.

Yok denecek kadar az riskli ve netice odaklı çalışan takımımız ile eğitim, danışmanlık ve proje ihtiyaçlarınızda yanınızda olmaktayız.

Veri oluşturma ve veritabanı otomasyonlarının seri ve sağlam olarak oluşturulmasını sağlamaktayız.

Microsoft Excel Nedir?

Bir hesap tablosu (spreadsheet) uygulamasıdır. Excel, her türden bilgiyi (özellikle sayısal verileri) tablolar veya listeler halinde tutma ve bu verilerle ilgili gereklilik duyacağınız tüm tahmin ve raporlamaları yapma imkanı sunan bir uygulama programıdır.

Excel ile, verilerle ilişkili grafikler çizebilir, kolay ve hızlı bir şekilde analizler, fezleke hazırlayabilir, istenilen datalara ulaşabilir, sıralayabilir, sorgulayabilirsiniz.

Excel'de datalar, açılan dosyalarda barındırılır. Dosya uzantısı 'xls' dir.

Excel Öğrenmek İstiyorum: Excel, bütün ölçekteki şirketler için hususi bir ihtiyaç haline gelmiştir. Excel, elle olarak uzun sürede gerçekleştirilen işlemleri, kısa sürede yaparak bilgilerinizi otomatize yapmanıza yardımcı olur.

Excel Eğitimleri
ile katılımcılar, kullanışlı alıştırmalar ve gerçek yaşamdan alınmış örneklerle Excel’i etkili kullanmayı öğrenir, iş ve çalışma hayatında başarılı biçimde uygularlar.

Excel Dersi süresince, çalışma kitapları, çalışma notları, Excel formülleri, formüllerin kullanımı, fonksiyonlar ve alanlar, uygulama düzenleme ve sunum geliştirme gibi detayları öğrenirsiniz.

Excel Dersi
katılımcıları; Excel'i Microsoft Office 2003, Microsoft Office 2007, Microsoft Office 2010 ve Microsoft Office 2013 uyumluluklarına göre öğreneceklerdir.