Boğaziçililerden Özel Ders ve Eğitim Koçluğu İmkan

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
zubamba1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Boğaziçililerden Özel Ders ve Eğitim Koçluğu İmkan

Mesaj gönderen zubamba1 »

OkuldanEve

Okulda ders, evde LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Boğaziçili öğrencilerden LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ayrıcalığını OkuldanEve ailesi ile yaşayın. Kariyer hedefinize doğru yol alırken, OkuldanEve ailesinin motivasyon yönlendirme ve eğitim koçluğu hizmetlerinden yararlanın. Boğaziçi Üniversitesi ekolü ile hazırlanan sistemimiz, hedeflerinize emin adımlarla gitmenizde önemli rol oynayacak. OkuldanEve; YGS-LYS & TEOG sınavlarına hazırlıkta ve Matematik - Geometri - Fizik - Kimya - Biyoloji - Türkçe - Edebiyat - Tarih - Coğrafya - Felsefe - İngilizce dersleri, IB & AP sistemine yönelik İngilizce Matematik - İngilizce Fizik - İngilizce Kimya - İngilizce Biyoloji ve Ekonomi yani kısacası tüm okul derslerinde yardımcı aynı zamanda akademik özel ders hizmetlerini kapsayan bir program ile sizlere hizmet sunuyor. Öğrenciler ve aileler, profesyonel eğitim koçluğu ayrıcalığıyla özel ders hizmetinden yararlanmak için bize ulaşın. Facebook, Twitter & Instagram /okuldaneveders takip etmeyi unutmayın 

Web Sitemiz: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!