Java Ders

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
info0710
Aktif Üye
Aktif Üye

Java Ders

Mesaj gönderen info0710 »

Veri Akademi
bünyesindeki eğitmen, danışman veya yazılım geliştirici olarak çalışmakta olan personelimiz; en yeni bilgi birikimi ile donanmış, uzman seviye sektör bilgisine sahip bilgi teknolojileri profesyonellerinden oluşmaktadır.

Grubumuz; samimi, ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunan, uzmanlıktan ödün vermeyen ve takım çalışmasına önem veren bir profile sahiptir.
Düşük riskli ve sonuç odaklı çalışan ekibimiz ile eğitim, danışmanlık ve proje ihtiyaçlarınızda yanınızda bulunmaktayız.

JAVA NEDİR?

Java ilk olarak Sun Microsystems şirketi tarafından 1995 yılında piyasaya sürülen bir programlama dili ve bilgi işlem ortamıdır. Java olmadığı zaman açamayacağınız birden fazla uygulama ve web sitesi vardır ve her geçen gün bu içeriklerin sayısı artıyor. Java hızlı, güvenli ve güvenilirdir. Kullandığımız bilgisayarlardan data saklama merkezlerine, oyun konsollarından bilimsel süper bilgisayarlara, cep telefonlarından Internet'e kadar Java her yerde!

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!: Açık kaynaklı yazılım sektörünün en seçkin yazılım geliştirme teknolojisi olan Java'yı, detaylıca ele aldığımız bir eğitim içeriği sağlamaktayız.

Platformdan farklı olarak yazılım geliştirme imkanı destekleyen Java teknolojileri sayesinde masaüstü, web ve mobil uygulamalar tasarlayabilme hakkına sahip bulunmaktayız.

Java dili ve platformu güvenlik uygulamaları, network programlama, birden fazla katmanlı mimariler, istemci/sunucu mimarisinde uygulamalar üretmek için son derece verimli bir yetkinliğe sahiptir.

İşletim sisteminden bağımsız olarak uygulama tasarlamaya destek veren Java platformu ile ilgili olarak en basitden en ileri konulara kadar ince biçimde örnekleriyle ele alıp incelemekteyiz.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!:boyunca, katılımcı ihtiyaçlarına göre Eclipse ya da NetBeans geliştirme platformları üzerinden örnekler yapılacaktır.