BulutPress İle Responsive Sitenizi Bedava Oluşturun

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
zubamba1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

BulutPress İle Responsive Sitenizi Bedava Oluşturun

Mesaj gönderen zubamba1 »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

BulutPress, tüm mobil cihazlarla uyumlu web siteleri üretebileceğiniz türkçe yönetim paneline sahip bir web LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!dur.

Web sitenizi hiç bir ücret ödemeden tek tıklama ile bir kaç saniye içinde oluşturun.
Eğitim videolarımızı izleyerek web sitenizi ihtiyaçlarınıza göre düzenleyin.
Sonuçtan memnun kalırsanız, sadece hosting bedeli karşılığında web sitenizi yayınlayın.

Avantajları

Kurulum, yazılım güncelleme, sunucu yönetimi ve bakım derdi yok.
Tamamı responsive (mobil uyumlu) modern tasarımlar.
1000 Sayfaya kadar içerik ve 2500 resim yükleyebilme.
%100 Arama motoru optimizasyonu. Bağımsız uzmanlara sorun.
Kurumsal şirketler ve devlet kurumları için ideal.
Esnek modül yapısına sahip, sınırsız dil eklenebilen Türkçe arayüzlü yönetim paneli.
Tüm web sitelerini tek bir hesap üzerinden yönetebilme.
Sınırsız trafik. Tek fiyat. Sürpriz yok.

Nasıl Yaparım?

30 Saniyede üye olun, üye iseniz oturum açın.
Marketten şablon seçin ve anında web sitenizi ücretsiz oluşturun.
Tercihen eğitim videolarımızı izleyerek sitenizi düzenleyin.
Merak ettiğiniz konu varsa sıkça sorulan soruları okuyarak cevapları öğrenin.
Hosting satın almadan önce 30 gün süreniz var, rahat çalışın.
Yıllık sadece 300TL ödeyerek web sitenizi yayınlayın.
Eğer müşteriniz için web sitesi yaptıysanız kendisine de yönetim yetkisi verebilirsiniz.

Kimlere Hitap Ediyor?

Bireylere bağımlı kalmadan kendi bünyesinde web sitesini oluşturup yönetmek isteyen kurumlar.
Müşterilerine web tasarım ve içerik yönetimi desteği sunmak isteyen web tasarımcılar.
Diğer CMS yazılımlarının kurulum, bakım, sunucu yönetimi ve lisanslama derdi ile uğraşmak istemeyen Ajanslar.
Teknik SEO kriterlerini web sitesine uyarlamaya çalışmakla uğraşmadan, özgün içerik üreterek Google'da bulunmak isteyen şirketler.
Müşterisine, güvenilirliği kanıtlanmış güçlü bir altyapı ile web tasarım desteği sunmak isteyen bireyler ve kurumlar.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Web Sitemiz: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!