Animasyon Akademi ile Photoshop Kursları

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
info0710
Aktif Üye
Aktif Üye

Animasyon Akademi ile Photoshop Kursları

Mesaj gönderen info0710 »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!; 3 boyutlu animasyon ve grafik uygulamalarında profesyonel bir eğitim firmasıdır.

Etkili animasyon ve 3 boyutlu tasarımlar tasarlamak için özellikle Adobe programları: grafik, animasyon, ve modelleme işlemleriyle uğraşanların öğrenmesi gereken başlıca yazılımlardır.

Grubumuz; bu doğrultuda samimi, ihtiyaçlarınıza özel çözümler üreten, profesyonellikten ödün vermeyen ve grup çalışmasına dikkat veren bir profile sahiptir.

Düşük riskli ve sonuç odaklı çalışan takımımız ile eğitim, danışmanlık ve proje ihtiyaçlarınızda yanınızda olmaktayız.

3D Animasyon, grafik, modelleme ve çizimlerinizde işinizin seri ve güvenli olarak yapılmasını sağlamaktayız.

PHOTOSHOP NEDİR?

Photoshop tasarımlarınızı ve fotoğraflarınızı ' şekillendirebileceğiniz ' bir resim düzenleme programıdır
Dijital platformdaki herhangi bir sabit görüntüyle ilgili renk ayarlarını yapabileceğiniz dünyanın en popüler programlarındandır.

PHOTOSHOP Eğitimi

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!: Photoshop, tasarımlarınızı ve görsellerinizi en profesyonel yollardan düzenleyebileceğinizbir yazılımdır. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ile; hemen hemen dünyanın en popüler resim editleme yazılımlarından olan Photoshop'u, en temelden ileri seviyeye kadar etkini ve kolay bir şekilde öğrenirsiniz.

İnternet platformunda milyonlarca tanıtım, siteler, duyurular, etkinlikler ve birçok temeli tasarıma uzanan planlar veya projeler yapılmaktadır. Bunların amaçları insanların dikkatlerini çekmektir. Dikkat almak ise güzel bir tasarım ve insanları gözlerini kamaştıracak türden şekiller olmalıdır. Photoshop bu kapsamda, günümüzde kullanılan en yaygın grafik tasarımlı programlardan biridir.

Photoshop'un kullanımının basit olması ve diğer uygulamalara nazaran başarılı çıktılar vermesi, Photoshop'u öne çıkarmaktadır.