Animasyon Akademi ile InDesign Kursları

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
info0710
Aktif Üye
Aktif Üye

Animasyon Akademi ile InDesign Kursları

Mesaj gönderen info0710 »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!; 3 boyutlu animasyon ve grafik uygulamalarında uzman bir eğitim firmasıdır.Etkili animasyon ve 3 boyutlu modellemeler oluşturmak için özellikle Adobe yazılımlar: grafik, animasyon, ve modelleme işlemleriyle çalışanların bilmesi gereken önemli yazılımlardır.

Grubumuz; bu doğrultuda samimi, ihtiyaçlarınıza özel çözümler üreten,
profesyonellikten ödün vermeyen ve takım çalışmasına dikkat veren bir profile
sahiptir.

Az riskli ve sonuç hedefli çalışan ekibimiz ile eğitim, danışmanlık ve proje ihtiyaçlarınızda yanınızda bulunmaktayız.3D Animasyon, grafik, modelleme ve çizimlerinizde işinizin seri ve güvenli olarak yapılmasını sağlamaktayız.

InDesign Nedir?

İndesign, Adobe firmasının çok sayfalı çizim (mizampaj) yapanlar için geliştirdiği bir grafik tasarım yazılımıdır. İndesign ile gazeteler, dergiler, kitaplar, e-kitaplar birden fazla sayfalı tasarımlar, web arayüzleri, video içerikli interactive pdf dosyaları, hareketli flash dosyaları çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

InDesign Dersi: InDesign, firmasının bulduğu ve geliştirmeye devam ettiği, çok amaçlı, gelişmiş fonksiyonlara sahip bir desktop yayıncılık programıdır.

InDesign; baskı, tablet aygıtlar ve diğer ekranlar için sayfa çizimleri tasarlanmasına imkan sağlar.

uygulamaları ile uyumlu olarak çalışan InDesign, kompleks grafikler ve tipografik kullanımlar içeren sayfa grafikleri için, daha pratik iş üretim süreci ve daha esnek bir yaratıcı ortam sunmaktadır.

InDesign Eğitimleri ile; pratik düzenlemeler, numaralı listeler, tekrarlama kullanımı, akıllı rehber, hanging indents, obje stilleri ve PDF tasarlama tekniklerini öğrenirsiniz.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sonucunda; wrap text düzenleme, cmyk renkleri, iç grafikler, tablo stillerive book dosyaları gibi InDesign yeteneklerini bölümünde uzman eğitmenlerimizce bol uygulama ve alıştırmalar ile öğrenirsiniz.