DİA Kurumsal Yönetim Yazılımı

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
zubamba1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

DİA Kurumsal Yönetim Yazılımı

Mesaj gönderen zubamba1 »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, 2004 Yılında KOSGEB desteği ile Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde kurulmuş, ticari yönetim sistemidir. Küçük, orta, büyük işletmelerin, eğitim kurumlarının ve devlet kurumlarının, farklı sektörlerin ticari yönetim ve kontrol ihtiyaçlarını en hızlı şeklide karşılamak için çalışmaktadır.
Tamamen DİA Yazılım tarafından geliştirilmiş bir altyapıda ve internet üzerinden çevrimiçi olarak çalışan ticari paket program olan DİA, SaaS (Software As A Service – Hizmet Olarak Yazılım) modeliyle pazarlanmaktadır.
Sektörel farkındalık yaratmak amacı ile alanında uzman profesyonel yazılımcılar tarafından geliştirilen ve her geçen gün bir adım daha ileri giden modülleri ile daha kullanışlı hale gelen DİA ile işletmelerin ihtiyaçlarını birçok sistem kullanmak yerine tek bir sistem üzerinden giderebilmelerini sağlamaktayız. Stok - Depo Takibi, Teklif, Finans Yönetimi, Kasa, Çek – Senet Takibi, Resmi Muhasebe, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, Restoran Programı, Otel Programı, Teknik Servis, Personel, Üretim, Talep, Sipariş modüllerini her seviyede kullanıcılar için en uygun kolaylıkta düzenlemekteyiz.
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! olan DİA Yazılım diğer muhasebe programlarına göre daha farklı.

Dia Neden Farklı:

BULUT HİZMETİ
Donanım Sorunu Yok
Güvenlik Sorunu Yok
Maliyet Yok
Şubeleriniz, Depolarınız ve Ofislerinizi Birleştirin
DİA BULUTU
Web Sayfası Değil Uygulama
KOLAY
Kurulumu Kolay
Öğrenmesi Kolay
Kullanımı Kolay
Sorunlara Çözüm Kolay
HIZLI
Kullanımı En Hızlı Online Sistem
Klavye Desteği İle Hızlı Kullanım
F10 Menü Arama İle Hızlı Erişim
Liste Filtreleri İle Hızlı Raporlama
Hızlı Ve Kolay Rapor Tasarımı
Eğer sizde Muhasebe Programı olarak DİA Yazılım kullanmak istiyorsanız (216) 412 00 00 telefon numarasından LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! adresinden bize ulaşmanızı ve ücretsiz demonuzu almanızı tavsiye ederiz.

Web Adresimiz: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!