Doktora Soru Sorma Uygulaması

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
doktorwho423
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Doktora Soru Sorma Uygulaması

Mesaj gönderen doktorwho423 »

Site adı : Doktorderki.com

Siteyi tanımlayan başlık : Doktora Soru Sorma Uygulaması

Site Sloganı : Doktora ulaşmanın en kısa yolu

Yayın hayatına başladığı ay ve yıl: Mart 2015

Ayrıntılı Açıklamalar : Herkese merhabalar. Bugün çok yararlı bir siteden bahsetmek istiyorum. Sitenin adı, yazımızın başından da görebileceğiniz gibi, Doktorderki.com şeklindedir. Bu sitede satışa sunulan uygulama sayesinde; doktorlar ile anlık olarak mesajlaşma ve onlara dilediğiniz kadar soru sorma şansı elde edebileceksiniz.

Uygulamayı satın alanlar, doktora soru sormanın yanı sıra; tahlil yükleme, fotoğraf paylaşımı gibi imkanlara da sahip olabilecektir.

İnternette şu ana kadar gördüğüm en iyi LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! uygulaması hangisi diye sorarsanız, hiç tereddüt etmeden Doktorderki'yi sizlere önerebilirim. Bunu sadece ben söylemiyorum. Uygulamayı satın alanların yorumları da aynı bu doğrultuda.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! linkine bağlanarak, uygulamayı hemen şimdi indirebilirsiniz. Uygulamayı kullanmış kişilerin yorumlarına yine bu sayfa üzerinden ulaşabileceksiniz.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! uygulaması sayesinde, yaşadığınız sağlık problemlerini, listeden ilgili bir doktoru seçerek sorabilirsiniz. Çok sayıda branştan yine çok sayıda doktor, bu uygulamayı satın alanlara destek sunmaktadır.

Kısa zamanda büyük bir ilgi uyandıran Doktorderki uygulaması, kullanıcılarına sınırsız sayıda mesaj ve görüntü gönderme izni tanır. Tahlillerinizi yükleme, rahatsızlıklarınızın fotoğrafını çekip yollama ve sonsuz mesaj atma gibi imkanlarından ötürü, uygulama her geçen gün daha da popüler hale gelmektedir.

Siz de hiç vakit kaybetmeden itunes.apple.com/us/app/doktorderki-doktora-dan-sman/id1064161291 sayfasından, Doktorderki'yi telefonunuza indirin. Arzu ederseniz tek danışma, arzu ederseniz de haftalık veya aylık danışma çözümlerinden satın alın.