Nette Ders

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
birsenbirlik
Acemi Üye
Acemi Üye

Nette Ders

Mesaj gönderen birsenbirlik »

Öğretmenlerin eğitim sürecinde en çok ihtiyaç duyduğu araçlardan biri kuşkusuz günümüzde teknolojidir. Öğretmenler daha önce gecelerce hazırlamak için uğraştıkları eğitim evraklarını bugün teknoloji sayesinde kısa sürelerde hazırlayabilmekte. Bu evraklara ulaşmak internet aracılığı ile artık çok kolay. Yazılı soruları,sunular,sorular,cevaplar,etkinlikler vb tüm eğitim evraklarına LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sitesinden ulaşablirsiniz.
Öğretmenlerimizin derslerde konu anlatırken ve öğrencilerimizin ise evlerinde konuları tekrar çalışırken yararlanabileceği birçok slayt ve animasyon sitemizde mevcuttur. Her geçen gün gelişen site içeriğimize öğretmen ve öğrencilerimizde kendi dosyaları ile katkı sağlayabilecekler.
Öğretmen ve öğretmenlerimiz kendi video kütüphanelerini hem oluşturabilecek hemde bunu herkesle paylaşabilecekler. Fen Bilimleri, Türkçe, Matematir veya her hangi bir dersle ilgili çektiğiniz videoyu rahatlıkla sitemizde paylaşabileceksiniz ayrıca diğer öğretmenlerimizin paylaştıkları videolarıda ücretsiz olarak izleyeceksiniz.
Öğretmenlerimizin işlerini kolaylaştıracak program ve uyguamaları kolayca indirebilecekleri bir ortamda LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sitemizde olacak güncel eğitim yazılımları ve eğitim programlarını ilk olarak keşfedebileceğiniz uygulamalı videolarla desteklenmiş sitemiz her eğitimceye elinden gelen desteği verecektir.
Online sınav modülü ile öğrencilerimiz sistemdeki sınavları ücretsiz olarak çözebilecekler. Üyelerimiz çözdükleri testlerin değerlendirmelerine hem sınavı çözdükleri anda hemde daha sonradan sınav sonuçları bölümünden bakarak eksik konularını sürekli takip edebilecek ve sınav hazırlıklarını tamamlayabileceklerdir.
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sitemiz ile ilgili görüş önerilerinizi site iletişim formumuzdan iletebilirsiniz.