Bosch Servis, Acil Bosch Servisi

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
jokerboy
Aktif Üye
Aktif Üye

Bosch Servis, Acil Bosch Servisi

Mesaj gönderen jokerboy »

En yaygın servis ağı ile siz müşterilerine hizmet vermenin haklı gururunu yaşayan LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, oluşturduğu çağrı merkezi sayesinde İstanbulun tüm ilçelerine Aynı Gün Servis imkanı sağlamaktadır.

Düzenli olarak eğitimlere tabii tutulan teknik servis ekipleri sizlerin memnuniyeti için çalışmaktadır. Bosch, sunduğu servis hizmetine 1 yıl garanti vermektedir. Cihazlarınızın yerinde onarılması için tüm bölge ekiplerinin araçları tam donanımlı ve eksiksizlerdir. Orjinal yedek parçalar kullanıldığından cihazlar ilk gün ki gibi sağlıklı olarak onarılmaktadır.

Bosch, kendini beyaz eşya anlamında kanıtlamış bir marka olarak tüm Türkiye'de adını duyuran bir firmadır. Bosch ürünlerinin kalitesi, kullanışlılığı ve sağlamlığı açısından da güvenilir bir markadır. Buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır ve kurutma makineleri, bulaşık makineleri, ocak ve fırınlar, elektrikli süpürge, klima, kombi, küçük ev aletleri gibi çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız, ürünlerinin kullanımlarında ve arızalarında sizlere yardımcı olabilmek amacıyla, ülkemiz genelinde geniş bir servis ağına sahiptir. Bu servis ağından yeni aldığınız ya da kullandığınız ürünlerinizin montajı, bakımı, tamiri ve her türlü ihtiyacı ile ilgili olarak, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! garantisi ile dilediğiniz her an yararlanabilirsiniz.
Türkiye'nin farklı bölgelerinde çok sayıda servis imkânına sahip olan markamız, %100 garantili servis imkânı ile hizmetinizdedir. Çok geniş bir ağa sahip olan servislerimiz, 7/24 hizmet vererek sizlerin memnuniyeti için çalışmaktadır. Ürünlerimiz 1 yıl garantili olup, 1 yıl içinde herhangi bir arıza halinde onarım hizmetleri ücretsiz olarak yapılmaktadır.
Bosch Servis oluşturduğu çağrı merkezleri sayesinde istediğiniz zaman servis hizmetlerine ulaşma imkânı sunmaktadır. Bu çağrı merkezleri sayesinde size en yakın olan servisimize ulaşabilir, günün hangi saati olursa olsun, teknik servis elemanlarımız tarafından ihtiyacınız olan hizmeti aynı gün içinde alabilirsiniz. Bu hizmetlerimizden en verimli şekilde faydalanabilmek için çağrı merkezlerimize kaydınızı yaptırmanız yeterli olacaktır. Kaydınız alındıktan sonra size en yakın yerde bulunan servisimiz adresinize ulaşılarak, teknik elemanlarımız tarafından ihtiyacınız olan hizmet verilmektedir. Çağrı merkezimizde oluşturulan sistem ile aynı ilin tüm ilçelerinde aynı anda servis imkânı sağlanabilmektedir.
Görevli teknik elemanları LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!i olarak düzenli bir şekilde eğitimden geçirmekteyiz. Bu da ürünlerinizin güvenli bir şekilde montajı ve tamiri açısından önemlidir. Ülke genelinde çalışan tüm ekiplerin kullandıkları araçlar eksiksiz ve tam donanımlıdır. Ürünlerinizin arızalarında değiştirilen parçalar orijinal olduğundan dolayı, servis hizmetlerimiz sonrasında da ürününüzü, güvenli ve sağlam bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
mabgraves
Aktif Üye
Aktif Üye

Re: Bosch Servis, Acil Bosch Servisi

Mesaj gönderen mabgraves »

ben de kullandım, bi zamanlar işime yarıyordu LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! garantim vardı çünkü, gelip baıyorlardı. sonra bitti garantii! kafam karıştı benim de. başka bir firma deneyeyim dedim, yerel gibi. gezinirken bi site buldum sonra LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! diye. hop aradım, hop geldiler. hallediverdiler. memnun kaldım. gerçi şimdi başka bir markaya sahibim ama diğer siteyi beğenmiştim.