İş sağlığı ile ilgili son dakika haberleri

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
imdatzazaoglu
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen imdatzazaoglu »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! isimli internet sitesi içerisinde, konu başlığımızda da belirtmiş olduğumuz gibi, iş sağlığı hakkında son derece güncel haberler bir arada bulunabilecektir. Guvencosgb.com adresine giriş yaparak bu haberleri okuma şansı elde edebileceksiniz. Guvencosgb.com adresi, Güvenç OSGB firmasının resmi internet adresidir. Ve site içerisinde, ziyaretçilerle Güvenç İş Sağlığı ve İş Güvenliği Firması hakkında bilgiler paylaşılmaktadır. Fakat bir yandan da iş güvenliği ve iş sağlığı üzerine önemli haberler de ziyaretçilere takdim edilmektedir. İş yeri sahipleri, bu haberleri okuyarak, iş güvenliğinin ne kadar büyük önem arz ettiğini fark edebilecektir.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! üzerine hizmet alabileceğiniz bir Ankara OSGB arayışı içerisinde iseniz, ben sizlere bu hususta Güvenç İş Sağlığı ve İş Güvenliği Firmasını büyük bir şiddetle tavsiye ediyorum. Bu firma sayesinde, iş yerinizin çalışanları çok daha sağlıklı ve güvenli bir ortamda işlerini yapabilecektir.

Ankara dahil olmak üzere; Aksaray, Çankırı, Bolu, Konya, Eskişehir, Kırşehir ve Kırıkkale gibi illerde iş güvenliği hizmeti sunan Güvenç İş Sağlığı İş Güvenliği Müh. Dan. Hiz. Tic. Ltd. Şti. ile gönül rahatlığı ile iş yapabilirsiniz. Firmadan alacağınız OSGB (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi) hizmetleri ile birlikte, olası iş kazaları ile meslek hastalıklarının da önüne geçme şansınız olabilir. Çalışanlarınızın iş kazalarına kurban gitmemesi için siz de Güvenç OSGB ile çalışabilirsiniz.