Tüp mide ameliyatı akabinde neler yaşadım?

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
imdatzazaoglu
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen imdatzazaoglu »

Merhaba. Bir arkadaşımın adına bu yazıyı paylaşıyorum, bilginiz olsun

Ben Ferhat Cihan. 13 Aralık’ta tüp mide ameliyatı oldum. Ameliyat öncesinde 110 kilo bir obezdim. Operasyon ile 50 günde 21 kilo verdim. Beni yeniden hayatla barıştıran doktorum Hasan Erdem ve ekibine çok çok teşekkür ederim.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! hakkında bilgiler öğrenmek isteyenler, hiç tereddüt etmeden istanbulobezitecerrahisi.com adresine giriş yapabilir.

Kullanıcı avatarı
blacklife1905
Acemi Üye
Acemi Üye

Re: Tüp mide ameliyatı akabinde neler yaşadım?

Mesaj gönderen blacklife1905 »

Uzaktan bir akrabam yaklasik 2 sene önce tüp mide ameliyati olmustu. Yaklasik 120 kg olan kendisi 6 ay icinde 75 kilo gibi fit bir vucuda kavustu. Daha öncesinde kas ve kemik agrilari, cesitli hastaliklarin yaninda ayrica psikolojik rahatsizliklardan da muzdaripti. Ilk senesi cok memnun oldugunu ve hayatinin kökten degistigini söylüyordu ve herkes de mutlulugunu görebiliyordu. Fakat ikinci senesinde kilo verme aliskanligi devam etti ve su an yanlis hatirlamiyorsam 60-65 kiloya filan düstü ve cok ciddi problemler yasiyor. Önceden derin bir arastirma yapmakta fayda var.