Seo - Backlink - Tanıtım - Reklam ve Bilişim Hizmetleri

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
imdatzazaoglu
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Seo - Backlink - Tanıtım - Reklam ve Bilişim Hizmetleri

Mesaj gönderen imdatzazaoglu »

Resim

Web Site İsmi : CixLive.com

Site Başlığı : Seo - Backlink - Tanıtım - Reklam ve Bilişim Hizmetleri

Proje başlangıç tarihi : 2009

Site Tanıtımı : Cix Nedir? Karizma olan her şeye herkese cix denir. Yeter ki kıymet bilsin ne yapacağına doğru karar versin, kalender olsun, kalp kırmasın, kalp kırdıysa da gidip gönül almasını bilsin o zaman o dünyanın en cix kişisi olur CixLive.com ’un kuruluşu 2009 yılına dayanmaktadır. Diğer sistemlerimize yönelik çalışmalarımız devam ederken CixLive.com sistemimizi diğer sistemlerimize ilave ederek hem ticari hem profesyonel bilgi tecrübelerimizi kullanarak faaliyete geçirmiş bulunmaktayız. Sitemizde genel olarak düzenleme yapıp sunmuş olduğumuz paket halinde çalışmalar olmaktadır. Çalışmalarımız İse sadece model, dj, sanatçı ticari kişilikler, kurumlar ve büyük kuruluşlar içindir. Bunlardan bazıları örnek görseller halinde sitemizde (Ürünler-Hazır Paketler) bölümü butonunda sunuldu bunlardan bazıları ses kayıt düzenlemeleri – ses frekansları – video görüntü kayıt montajlama – 3d yada real time intro yapımları – kalitesi yüksek ve kalite beklentileri fazla yerler için E-ticaret siteleri php swf yada flash web siteleri yapımları tasarımları programlamaları – İnternet web sitenize dahil olan arama motorları seo çalışmaları – tanıtım reklam çalışmaları – LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! referans hizmetleri – haber sitelerinde tanıtım – forum sitelerinde tanıtım – Firma rehberlerine kayıt çalışmalarıdır. Sitemizi ziyare edip LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! fiyatlarımıza göz atabilirsiniz. Yoğunluk derecelerimize göre ek yazılımcı uzmanlar, programcı uzmanlar, ses uzmanları yada ek uzman mühendis takım arkadaşları dahil edip ekip halinde çalışmalar yürüte bilmekteyiz. Memnuniyetiniz olması açısından elimizden gelen en iyi çalışmaları neticelendireceğimizi ve bu işlemleri uygun şekilde yürüteceğimizi bilmenizi isteriz. Çalışmalarımız özel kişilerin istekleri doğrultusunda ve büyük kurum , kuruluşlar buna dahil olarak hususi şartlardaki gizlilik sözleşmelerinde içerebilir.

Hususi Şartlar

Yasal olmayan, kurumsal olmayan, sanatçı, model ve ticari kişilik ve ticari kuruluş olmayan, eğitime üretime dayalı olmayan üretim olarak en az 20 adet farklı ürünün üstünde ürün üretmemiş yasal olarak satış gerçekleştirmemiş – fabrikasyon sistemleri harici sistemler ve ticari kurallara uygun olmayan sistemler, tütün mamulleri, +18 içerikli yayınlar, şiddet içeren sistemler kabulümüz değildir. Çalışmalarımız ömür boyu garantili olup 7/24 teknik destek mevcuttur. Kredi kart alışverişinizde KDV dahil değildir. Fatura Taleplerinizde Faturandırmanız firmanıza bilişim danışmanlık & LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! yada seo hizmeti olarak kesilmektedir.

Misyon

Bu toprakların sahip olduğu asli değerleri benimsemiş sorumluluk sahibi örnek bir toplum inşaa etmek.

Vizyon

Topluma fayda sağlayan, asli meziyetlere sahip, etik değerlerin ışığında, Türkiye ve Dünyada ilk akla gelen girişimci olmak

Hoşgörülüyüz

Toplumumuz farklı düşünce, farklı inanç, farklı yaradılış, farklı algılayışlardaki insanlardan meydana gelirken bizim de bu farklılığa kayıtsız kalmamız düşünülemez. Derneğimiz bu farklılıkları bünyesinde bulunduran, böylelikle herkese yardımcı olmaya çalışan etkin bir sosyal topluluktur.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!