CixLive Ücretsiz Firma Rehberi - İlan - Haber - Ürün Tanıtım Sitesi

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
imdatzazaoglu
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

CixLive Ücretsiz Firma Rehberi - İlan - Haber - Ürün Tanıtım Sitesi

Mesaj gönderen imdatzazaoglu »

Web Site İsmi : rehber.cixlive.com

Site Başlığı : CixLive Ücretsiz Firma Rehberi - İlan - Haber - Ürün Tanıtım Sitesi

Proje başlangıç tarihi : 2017

Site Tanıtımı : Cixlive.com dan sizlere Ücretsiz olarak üye olup firmanızı - şirketinizi tanıtabileceğiniz ve backlink kazanabileceğiniz bir sistem. Neler mi var ücretsiz çok gelişmiş LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! - ücretsiz LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! konularınızı açabileceğiniz bir alan - ücretsiz ürünlerinizi tanıtıbileceğiniz bir alan - ücretsiz LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!larınızı açabileceğiniz bir alan. Çok gelişmiş firma rehberimizi ziyaret ediniz.

Misyon

Bu toprakların sahip olduğu asli değerleri benimsemiş sorumluluk sahibi örnek bir toplum inşaa etmek.

Vizyon

Topluma fayda sağlayan, asli meziyetlere sahip, etik değerlerin ışığında, Türkiye ve Dünyada ilk akla gelen girişimci olmak

Hoşgörülüyüz

Toplumumuz farklı düşünce, farklı inanç, farklı yaradılış, farklı algılayışlardaki insanlardan meydana gelirken bizim de bu farklılığa kayıtsız kalmamız düşünülemez. Derneğimiz bu farklılıkları bünyesinde bulunduran, böylelikle herkese yardımcı olmaya çalışan etkin bir sosyal topluluktur.