Webmaster Kişisel Blog Sitesi

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
Seoustasi
Aktif Üye
Aktif Üye

Webmaster Kişisel Blog Sitesi

Mesaj gönderen Seoustasi »

Site Adresi:LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
Açılış Tarihi: 3 Yıl 5 Ay
Kullanılan Yazılım: Wordpress
Tanıtım Yazısı:
Kişisel blog, blog sahibinin duygu ve düşüncelerini okurlarına aktarabildiği, ilgisini çeken yazıları paylaşabildiği, kişinin sevdiği alana yönelik devamlı olarak aktarımlarda bulunabildiği bir alandır. İnsanlar kişisel blogları bilgi öğrenme veya blog sahibinin hayatından kesitler alabilme amacıyla takip eder. Webmaster konusunda günümüzde birçok internet sitesi, forum adresi ve kişisel bloglar mevcut. Bu alanlarda bu alanlarda insanlar wordpress konularında, internetten para kazanma konularında, serverlar hakkında, logo banner gibi işlevsel ögeler hakkında bilgi sahibi olabiliyorlar.
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
Ben daha çok forum siteleri veya düz mantıkta kurulmuş olan internet sitelerinden ziyade, blog algısını benimsemiş web sitelerini daha çok seviyor ve takip ediyorum. Webmaster kategorisinde yer alan birçok uzantıya dair aklımda kalan sorulara cevaplar bulduğum ve takip etmekten oldukça haz aldığım bir bloğu paylaşmak isterim. Bu bloğun ismi ismailkarakurt.com 'dur. Kendisinden birçok terime dair oldukça önemli bilgiler öğrendim, takip etmenizi kesinlikle tasvip ederim çünkü hayatınıza dair birçok yeni bilgi katacağına eminim
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!