İnternetinizin Hız Testini Buradan Yapın

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
projoker
Aktif Üye
Aktif Üye

İnternetinizin Hız Testini Buradan Yapın

Mesaj gönderen projoker »

Arkadaşlar herkese merhabalar;

Uzun zamandır modemimle alakalı bir sorundan kaynaklı internete giriş yapamıyordum. Aslına bakarsanız sorun modemimde değilmiş. Bölgesel anlamda internet ağlarında bir sorun varmış ve port sorunundan dolayı benim internetimde de sorun oluyormuş. Başlarda ben internetimin yavaşladığını anlamıyordum ama sitelere bile girememeye başlayınca tabi artık şikayet etmeye başladım. Öncesinden önlemimi almak için google'dan hız testi araması yaptım ve karşıma gelen sitelere teker teker girerek internet hızımın limiti ve seviyesi hakkında bilgi aldım. Ancak karşıma çıkanların çoğu bana iyi sonuçlar vermediler dersem hata etmiş olurmuyum bilmiyorum. Ben sizlere gerçeği söylemek zorundayım. Şuanda LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! yapılabilecek en iyi site hangisidir ? diye soru soracak olursanız ben size hiç kuşkusuz LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! olduğunu söylerim.

Bunun sebebine gelecek olursam ziyaretçileri için mükemmel bir arayüz ve hatasız programlama kullanarak internet hızınızı rahatlıkla ölçebilirsiniz.