En iyi şirket yönetim programı Uzmansirketim.com adresinde

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
alpacino
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

En iyi şirket yönetim programı Uzmansirketim.com adresinde

Mesaj gönderen alpacino »

Site Adı : Uzmansirketim.com

Site Konusu : En iyi şirket yönetim programı Uzmansirketim.com adresinde

Programın Başlıca Yetenekleri : Online Kolay CRM, Personel, Satış, İş/Proje Takibi ve Cari Hesap Takibi

Site Tanıtım Mesajı : Şirket yöneticileri için bugün çok özel bir yazılım tanıtacağım. Bu yazılımın ismi, Uzman Şirketim şeklindedir. Yazılım sayesinde, yöneticiler şirketlerini en iyi şekilde kontrol edebilir.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ile çalışanlarınıza tek tuşla toplu olarak mesaj gönderebilirsiniz. Yazılım ile beraber, şirkette çalışanlar kendi aralarında da kolayca mesajlaşabilecektir.

Müşterilerinizin bilgilerini, bu program üzerinden kapsamlı şekilde kayıt altına alabilirsiniz.

Gelir gider kaydedebilme, fatura kesebilme, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! yapma, ödeme alma, aylık ve yıllık gelir gider raporlaması çıkarma gibi yetenekler yine programda mevcuttur.

Müşterilerinizin sizden destek alabilmesi adına, son derece kullanışlı bir destek bildirim bölümü program içerisinde yer almaktadır. Bu destek bildirim bölümü üzerinden müşteri bildirimlerinizi kolayca takip edebilecek, onlara tek tuşla geri dönüş yapabileceksiniz.

Çalışanlarınızın özgün bilgilerini, sosyal medya hesaplarını, iletişim verilerini, maaşlarını, işe giriş tarihlerini ve daha pek çok bilgiyi yine program üzerinden kayıt altına alabilirsiniz.

Çalışanlarınız sistem üzerinden avans talebinde bulunabilmektedir. Siz de bu avans taleplerini kolayca görebileceksiniz. Maaş ve avans ödemelerini yine sistem üzerinden gerçekleştirme fırsatınız olabilir.

Şirket çalışanlarınızın izin günlerini takip etmek ve onlara izin vermek amacıyla yine programı kullanabilirsiniz.

Duyuru ekleyebilme, etkinlik oluşturma, özel mesaj gönderme, dosya paylaşma gibi özellikler de programda mevcuttur.

Özetlemek gerekir ise; LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! gerçekleştirmek, personelleriniz ile sağlıklı şekilde iletişim kurmak, fatura kesmek, gelir ve giderlerinizi takip etmek için siz de mutlaka Uzman şirketim'i tercih ediniz.

Yazılım ile ilgili aklınıza takılan hususlar olduğu takdirde, 0850 885 1456 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Arzu edenler, Uzman şirketim programını belirli bir süre boyunca ücretsiz olarak deneme fırsatı bulabilecektir. Programı denemek ve programın özelliklerini yakından keşfetmek adına, uzmansirketim.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.