Emlak ofisi kurmak isterseniz ERA Gayrimenkul Türkiye'den yardım alın

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
alpacino
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen alpacino »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! diyenler, ERA Gayrimenkul Türkiye ile iletişim kurarak, buradan emlak bayiliği alabilir. ERA Gayrimenkul'den alacağınız emlak bayiliği neticesinde, hayalini kurduğunuz emlak ofisinizi açabileceksiniz.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! adlı internet sitesi, ERA Gayrimenkul Türkiye'nin resmi web adresidir. Bu site üzerinden ERA ile ilgili detaylı bilgiler alabileceksiniz. 1971 senesinde Amerika'da kurulan ERA, bugün 35 farklı ülkede faaliyet göstermektedir. ERA'nın temel amaçlarından birisi, gayrimenkul sektöründe insan yetiştirmektir. Bu konuda çeşitli eğitimler de sunan ERA, sektörün kalitesini arttırmayı hedefler.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! yapmak isterseniz, hiç tereddüt etmeden ERA Gayrimenkul Türkiye yetkililerine ulaşmanızı öneriyoruz. ERA sayesinde siz de emlak danışmanı görevinize başlayabilirsiniz.

Kaynak: Eraturkiye.com.tr