Ligtv Tutkunlarına Müjde!

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
nusret705
Acemi Üye
Acemi Üye

Ligtv Tutkunlarına Müjde!

Mesaj gönderen nusret705 »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! diyerek, para ödemenizi gerektirmeden kaçak yollardan Lig maçlarını izleme fırsatı sağlar. Diğer adı ile kaçak Lig TV olan lig kanalı normal şartlarda aylık ücretler ile izlenebilir. Fakat bu ücretleri karşılayamayacak birçok öğrenci arkadaşımız vardır LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! dediğinizde bu siteler için hiçbir şekilde para ödemesi yapmadan tüm dünyadaki maçları izlemeniz mümkündür. Size sadece gereken normal hızda bir internet ve bu yayını sizlere sağlayacak bir sitedir. Kaçak Lig TV sitesine girerek o günkü resmi tüm maçlara ücretsiz şekilde artık çok kolay ulaşabilirsiniz. Sizin için yapılan bu yayınlarda elinizden geldiğince güvenilir sitelerde izleme yapın. Bazı kişiler sitelerine eklediği virüs eklentileri ile bilgisayarınıza virüs sızdırabiliyor. Fakat şu ana kadar bu olaya rastlayanı görmedim sadece bir söylentidir. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! dediğimizde genelde ülkemizde yasak olduğundan sadece kendinizin ve arkadaşlarınızın izlemesi daha sağlıklı olur. Eğer yakalanırsanız kaçak yayın izlemekten para cezasına çarptırılabilirsiniz. Lig TV sahiplerinin de söylediklerine göre kaçak yayın yapan ve izleyenlere yüksek miktarda para cezası verilecektir maddesini şu ana kadar günlük hayatımıza girdiğine rastlamadım. Yaklaşık 4 senedir kaçak Lig TV izliyorum ve bu kaçak yayınları izleyen milyonlarca insan vardır. Şu ana kadar bir para cezası ile karşılaşmadım ve görmedim. Sadece kaçak yayın izleyen kişileri korkutmak için söylenen bir yalandır.