Ucuz Seo | Zararı Beraberinde Getirir Mi ?

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
Laplace
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Ucuz Seo | Zararı Beraberinde Getirir Mi ?

Mesaj gönderen Laplace »

Bir dönem Bakırköy'de yer alan bir dijital pazarlama ajansının telefonla pazarlama ekibindeydim. Sanırım ilk defa o dönemde "ucuz seo" kelimesini duydum. Duymaz olaydım.

Telefonda veya yüz yüze sunacağım SEO tekliflerimi duymak ister misiniz ? Yükselmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Detaylı bilgi almak için LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! geçebilirsiniz.

"200 lira verdim. Beni ilk sıraya getirmedi!" gibi söylemlere kulağım o kadar alışmıştı. Ancak anlayamadığım belli noktalarda yok değildi. Dönüp baktığımız zaman hedef kitlemize ulaşmamızın en hızlı yollarında arasında yer alan, potansiyel müşterilerimize bu hızlı ulaşmamızı sağlayan çalışmanın bu kadar küçük ücretlere ulaşılması nasıl hayal edilebilir ki.

Resim

Ucuz SEO Yapılabilir Mi ?
"Yapılmaz!" dersem yalan söylemiş olurum. Burada önemli olan birkaç faktör var. Hedefleriniz, çalıştığınız kelime ve kelimenin potansiyeli en önemli faktörler. Mesela daha önce yazmış olduğum "İkinci el cep telefonu sözleşmesi" için ucuz seo fiyatlarının sunulması gayet makul. Ancak "nakliyat" veya "mobilya" türevi bir kelimede bu pekte mümkün değil.

SEO Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir
Atacağınız her adımın bir zorluğu elbette olacaktır. Özellikle böylesine eşsiz bir pazarlama mecrasında rekabetin yokluğundan bahsetmek; 5 defa üst üste piyangodan ikramiye çıkacağını düşünmekle eş değerdir.

SEO Fiyatlarını Etkileyen Unsurlar

* Aşağıda yer alanlar her SEO uzmanına göre değişiklik gösterebilmektedir. SEO uzmanlarının neredeyse tüm kelimeler için zihin yorduğunu hatırlatarak başlamak isterim.

• Beklenti ve hedefler,
  • Kelimenin zorluğu,
  • Rakiplerin gücü,
  • Ayrılması gereken vakit,
  • İstenilen süre,

Site içi için gerçekleştirilecek tüm çalışmalar. İçerik desteği dahil.
İnternet sitesi kurmanın bu denli kolay olduğu bir vakitte şüphesiz rekabette fazla olacaktır. Ucuz SEO hizmeti ararken bunları göz önünde bulundurmanızda fayda var.

SEO çalışmalarınızı paravan bloglarla destekliyoruz. Bu sayede ömür boyu kalıcı olacak linkler, daha önemlisi ömür boyu kalıcı olacak reklamlar elde ediyorsunuz. Detaylı bilgi almak için LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!.

Ucuz SEO Hizmeti Alacağım Diye Dolandırılmayın!
Her ne kadar çalıştığınız kelimeye bağlı olsa bile kalkıp 100₺'ye ucuz seo hizmeti almanızı tavsiye etmem. Ortalama bir tanıtım yazısı dahi 30₺'den başlamaktadır.

Yazımın başında'da belirttiğim gibi dolandırılmamak için adımlarınızı emin atmanızda fayda var. Birde ekonomik seo paketleri adı altında hacklink satanlar var ki onlara çok daha dikkat edin. Bu arada "Hacklink nedir ?" başlıklı yazımı okumanızı tavsiye ederim.

Uzun lafın kısası;

Fiyat isterken muhakkak kelimenizi belirtin. Ölçün,biçin. Ekonomik SEO paketleri adı altında yapılabilecek çalışmaların sonucu bazı zamanlarda hüsranla sonuçlanabiliyor. Yapılacak yanlış bir adımda sitenizin arama motorlarından silinmesi işten bile değil.

Aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarına iletişime geçerek veya yorum yaparak kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.