Burcunun Sesi

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
Laplace
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Burcunun Sesi

Mesaj gönderen Laplace »

Burcunun Sesine Kulak Ver

Zaman içerisinde internet üzerinde farklı konu başlıkları ün kazanıyor. Bu konular bir anda sönüp popülerliğini yitirebiliyor. Özellikle kişisel blog konuları da bir dönemin daha popüler olan başlıkları arasında kendine yer edinmeyi başarmıştı. Hal böyle olunca herkes blog yazarı olmuş ama bunun devamlılığı pek uzun sürmemişti.

Kendi kişisel bloğumda sağlık, dekorasyon, hobi, magazin gibi konularda elimden geldiğince yazmaya çalışıyorum. Herhangi bir popülerlik ihtiyacı duymuyorum. Amacım sadece siz değerli ziyaretçilerimin doğru bilgiye ulaşmasını sağlamak.

Hal böyle olunca konu başlıkları ön plana çıktığında web sitelerinin kalitelerine de göz atılıyor. Bende size burcunun sesine kulak verin diyerek kendi bloğumu anlatmaya çalışıyorum. Bir kez ziyaret ederek günlük hayatta karşılaştığım sorunlara, magazin gündemine, sağlık ve güncel haberlere göz atabilirsiniz.

Sizden gelen yorumları merakla bekliyorum. Hobi konusunda becerikli olduğum için internette sıklıkla karşılaştığımız ve birbirini tekrar eden gereksiz görsellerle dolu hobiler yerine tamamını kendim çektiğim farklı hobi ve el ürünleri ile ilgili pratik bilgilere de yer verdim. Sizden gelen yorumlara göre bunların sayısını artırmayı düşünüyorum. Burcunun sesine kulak verin.

Web sitem: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!