Egepen PVC - Pencere - Kapı - Sürme Sistemleri

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
Laplace
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Egepen PVC - Pencere - Kapı - Sürme Sistemleri

Mesaj gönderen Laplace »

PVC Pencere ve Kapılar, enerji verimliliği sağlar.PVC, piyasada pencere ve kapılar için klasik yalıtım çözümleri dahilinde sunulan en iyi yalıtım malzemesidir.

Pencere ve kapıların yalıtım değerleri

Egepen Deceuninck LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! enerji verimliliği ve konforlu yaşam arasında mükemmel bir denge kurar. Tüm pvc pencere ve kapı sistemleri termal ve akustik yalıtım özellikleri, yüksek emniyeti ve evrensel renklere sahip doğadan esinlenen lamine renk seçenekleriyle, kısacası üstün kalitesi ile yaşam alanınıza farklı bir dokunuş sağlar. Uzun vadede size ve çevreye karşılığını ödeyen bir yatırımdır.

PVC Pencere ve Kapılar, Az Bakım Gerektirir.

Egepen Deceuninck, mekanlarınıza tarz ve değer kazandırmak için geniş yelpazede LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! seçeneği sunar. Az bakım gerektiren, rengi solmayan ve dayanıklı bir pencere, yıllarca sürecek olan şık ve estetik bir görünüm kazandırır. PVC pencere ve kapıların bakımı kolay ve zahmetsizdir.

Egepen Deceuninck Sürme Sistemi

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! 'nde görüş alanının artırılması hedeflenirken, Sürme Kapı Sistemi'nde mukavemet artırılması hedeflendi. Tasarımında 'yalıtım' ön planda tutulduğu için Sürme Sistemi'nin içinde yer alan bir çok profil ve yardımcı malzemeler, izolasyon hedeflenerek özel olarak tasarlandı ve birleşim yerlerindeki alın kapatma / alın birleştirme profillerine, TPE conta dahil edilerek izolasyon artırıldı. Sistemde; sürme kasa, sürme pervaz kasa, sürme kasa sineklikli, üç ray kasa, sabit sürme kasa ve sabit sürme pervaz kasa kullanımı ile birçok çözüm bulunuyor. Yüksek performansı, güçlü izolasyonu ve çok kolay kullanımı ile mekânlara maksimum fayda sağlayan Legend Sürme Kapı ve Pencere Sistemi, 76 mm genişliğe, 5 odacıklı kanat yapısına sahiptir. Diğer sürme sistemlerine göre çok daha iyi hava sızdırmazlığına sahip olma iddiasınıtaşıyan Legend Sürme Kapı ve Pencere Sistemi'nde 52 mm kalınlığına kadar cam kullanılabilmektedir