Anaokulu Mobil Uygulaması Kullanan Kurumlar

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
nullsix
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen nullsix »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sistemini kullanan eğitim kurumları velilerine güven aşılamaya devam ediyor. Bu sistemle veliler çocuklarının gelişimlerini anlık olarak takip edebilir. Eğitim kurumları velilerini bilgilendirmeyi tek tuşla yapabilir. Eğitim kurumları kırtasiye, fotokopi, toner, çıktı gibi masraflardan bu sistemle kurtulabilir. Eğitim kurumundaki öğretmenler ise velileri tek tek arama zahmetinden kurtarır.
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! bugün özel anaokullarında, kreşlerde aktif olarak kullanılmaktadır. Bu sistem sayesinde velilere dosya resim gönderimi kolayca sağlanır.  Tüm velilere saniyeler içinde veri aktarımı bu programla yapabilirsiniz. Veliler bu sistemle çocuklarını günlük takip eder. Anaokulu mobil uygulamasını kullanan kurumları ve bu uygulamanın üstün yönlerini öğrenmek isterseniz aşağıdaki internet adresini kullanabilirsiniz.

Kaynak: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!