Thy Dyned Sınavına Hazırlık

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
dovme
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Thy Dyned Sınavına Hazırlık

Mesaj gönderen dovme »

THY DYNED SINAVI

Türk Hava Yolları’nda (THY) kabin memuru ve Pilot olabilmek için boy kilo ve eğitim durumu haricinde bir takım sınavlardan da geçmeniz gerekmektedir. Bu yazımızda size bu aşamaları anlatmaya çalışacağız.

Türk Hava Yolları Pilotluk, hostes ve ya host alımında bir kaç aşamadan geçmeniz gereklidir. Bunların ilk DYNED adı verilen bilgisayar tabanlı bir İngilizce sınavıdır. Bu sınavdan 1.0 ve 1.2 üstü puan aldığınızda thy mülakatlarına katılmaya hak kazanırsınız. Bu sınavı geçmeniz için kurslara veya özel ders hocalarına paralarınızı dökmeye gerek yoktur. 2010 senesinden beri Thy kabin memuru ve kabin amiri alanında öğrenci yetiştiren thysinav sitemizde bulunan Garantili Online eğitim setimiz ile siz de kabin memuru olabilirsiniz. Burdan alacağınız eğitimle DYNED denilen sınavı kesinlikle geçebileceksiniz (tembellik yapmazsanız tabiki.) Bu güne kadar 220  adet öğrencimizi kabin memuru yaptık.

Öğrencilerimizin isimlerine facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

thysinav sitesinden alacağınız eğitim setinin içinde LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sınavına hazırlık videolu dersleri, İngilizce mülakat ipuçları ve soruların değerlendirmeleri bulunmaktadır. Eğitim setini telefon, tablet,

bilgisayardan 7/24 şekilde kullanabilmek ile birlikte, kabin memuru (host, hostes) olana kadar thysinav üyeliğinizin devamını garanti eder. Yani, Dyned sınavını geçtiniz ama Thy İngilizce Mülakat sınavından kaldınız, bir sonraki alımlar için de sistemi kullanabilirsiniz. Üyelik kısıtlaması yoktur.

Eğitim sitemiz ve sistemimiz Kültür Bakanlığından onaylı telif hakları sertifikalarına sahip olup, eğitim sistemimiz sadece bize aittir. Ayrıca sitemiz Maliye Bakanlığına Hostes Akademi Yayıncılık adı altında kayıtlı olup yasal bir vergi mükellefidir. Bize danışmak için LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sitesinden instagram ve facebook hesaplarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Referansımız, başarımızdır.

thysinav.com