İstanbul Antika Alan Yerler

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Cevapla
Kullanıcı avatarı
sosyaladam
Aktif Üye
Aktif Üye
Mesajlar: 29
Kayıt: 20 Nis 2019 [ 20:32 ]

İstanbul Antika Alan Yerler

Mesaj gönderen sosyaladam »

Bazı insanlar tıpkı diğer canlılar gibi eşyaların da ruhu olduğuna inanır. Eşyalar, mobilyalar, aksesuarlar her ne kadar insan eli üretimi olsa da zaman içerisinde sahibi olduğu insanların tanıklık ettiği anılarla onlar da yıpranır, zamanın izlerini taşırlar. Bu sebeple antika eşyalar eskidikçe değerlenirler. İstanbul’da antika eşya alan birçok yer bulunmaktadır. Özellikle Kadıköy’de LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sokağına girdiğinizde karşınıza sayısız yer çıkar. Gezeceğiniz antikacılarda göreceğiniz eserlerin her birinin insana farklı bir enerji verdiğini tecrübe edebilirsiniz.

Kitap, plak, halı ve birçok antika eşyanın bulunduğu kadıköyantikaalanyerler.com adresinde sizin enerjinize uygun ürünleri inceleyebilirsiniz. Mücevherler, madalyalar, dergiler ve diğer tüm ürünleri ile koleksiyonunuza ekleyebileceğiniz parçaları gördüğünüzde değerleri konusunda fikir edinebilirsiniz. 

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! adresi antika alanlar kategorisinde hizmet vermekte, değerli parçalarınızın alımını yapmaktadır. İstanbul’da en çok antika alan dükkanlar arasına giren bu adreste siz de parçalarınızı değerlendirebilir ve gerçek antika alışverişi yapabilirsiniz.
 Cevapla