1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

İstanbul'da Antika Alan Yerler

Gönderilme zamanı: 18 Haz 2019 [ 22:08 ]
gönderen dovme
Antika Alan Yerler
Antika ürünlere her yerde ulaşmak mümkün değildir. Bu nedenle güvenilir firmalardan antika olduğu tescillenmiş ürünler alarak hem tasarruf etmiş olur hem de koleksiyonunuzun kalitesini korumuş olursunuz. Antika alan yerler sitesinin arşivinde yer alan antika ürünler deneyimli ekspertizlerin onayından geçer. Site antika ürünlerin satışını yaparken diğer taraftan da sizlerin evlerinde bulunan antika değeri olan ürünlere taliptir. Kullanmadığınız ya da değerli olduğunu düşündüğünüz ürünlerin fotoğrafını çekerek siteye göndermeniz halinde 10 dakika içerisinde sizlere dönüş sağlanır.
Antika Ürün Çeşitleri
Site geniş bir antika eşya koleksiyonuna sahiptir. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sitesi yaklaşık 20 yıllık tecrübesi ile İstanbul ve çevresinde antika değeri taşıyan her eşyayı evinize gelerek yerinde değerlendirir ve hızlı bir şekilde ödeme yapar. Sitede antika halılar, taş plaklar, kamalar, kılıçlar, madalyalar, nişanlar, Osmanlıca yazılı kitaplar, tablolar, tuğralar, hançerler, hat yazıları, fermanlar, Osmanlı malzemeleri ve eski romanlar bulunur. Antika alanlar sitesi müşterilerine güven veren köklü bir kuruluş olup bünyesinde çalışan tüm personeller alanında deneyimlidir. Sitenin iletişim numaralarından almak ya da satmak istediğiniz antika ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.
Antika Eşyaların Fiyatları
Antika olan her eşyanın maddi değeri farklıdır. Bu nedenle satmak istediğiniz ürünlerin değerini öğrenmek için sitenin ekspertizlerinden destek almalısınız. Sattığınız ürünler sayesinde hem kazanç sağlar hem de yeni ürünler almak için fırsatınız olur. Sitenin iletişim numaraları için antika.biz adresini ziyaret edebilirsiniz.

antika.biz