Bypass ameliyatı ile ilgili merak ettiğiniz soruların yanıtları

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
nullsix
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Bypass ameliyatı ile ilgili merak ettiğiniz soruların yanıtları

Mesaj gönderen nullsix »

Web Site İsmi : Paxclinic.com

Site Başlığı : Bypass ameliyatı ile ilgili merak ettiğiniz soruların yanıtları

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Temmuz 2016

Site Tanıtımı : İnternette, sağlık ile ilgili ne yazık ki bir bilgi kirliliği mevcut. Bu bilgi kirliliğinin sebebi, sağlık ile ilgili makalelerin, tıp ile alakası olmayan kişilerce yazılıyor olmasıdır. Pek çok sağlık sitesi içerisinde, doktor olmayan ve tıp üzerine herhangi bir eğitim almamış kişilerin yazıları mevcut. Bu durum maalesef, insanların çeşitli hastalıklar ve tedavileri hakkında eksik ve tamamen yanlış şekilde bilinçlenmesine yol açıyor. İşte bu hususta devreye, doktor siteleri girmektedir. İnternetten herhangi bir rahatsızlık ve tedavi yöntemi ile ilgili bilgi edinmek adına, doktorların internet sitelerini ziyaret etmenizde yarar vardır.

Bugün sizlere, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ile ilgili tamamen doğru bilgilerin bir araya getirildiği paxclinic.com/bypass-ameliyati sayfasını tavsiye edeceğim. Bu sayfada yer alan bilgiler, Prof. Dr. Melih Us tarafınca hazırlanmıştır. 1988 yılında Gülhane Tıp Fakültesi’nden mezun olan Prof. Dr. Melih Hulusi US, Gülhane Askeri Tıp Akademisi Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Kalp Damar Cerrahisi kliniğinde 1991-1996 yıllarında uzmanlık eğitimi aldı. “Tam arteryel revaskülarizasyonda orta dönem takip sonuçları” konulu tezini vererek 1996 yılında mezun oldu. 1996-1998 yıllarında aynı klinikte uzman, 1998-2001 yıllarında Yardımcı Doçent olarak çalıştı. 2001 döneminde Yüksek Öğretim Kurumu Doçentlik sınavında başarılı olarak Doçentlik ünvanını aldı. Eylül 2008 tarihinde GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Kalp Damar Cerrahi Kliniğinde Profesörlük ünvanını aldı.

Bypass ameliyatı hakkında bilinçlenmenin yanı sıra; kalp sağlığı, atar damar sağlığı, toplar damar sağlığı, varis ve sağlıklı yaşam gibi konular hakkında çeşitli yazılar okumayı arzu edenler, hiç vakit kaybetmeden paxclinic.com isimli web adresine giriş yapabilir. Herkese sağlık dolu günler dileriz.