Sketchup Kursu

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
resthit
Aktif Üye
Aktif Üye

Sketchup Kursu

Mesaj gönderen resthit »

Sketchup, üç boyutlu ve değişik sektörlerde modelleme gerektiren birçok farklı işlem için kullanılabilen bir yazılımdır. Piyasaya sürülmüş olduğu ilk tarih 2000 yılıdır. Mac, Linux, Windows altyapısıyla çalışır. Ara yüzün karmaşık olmasa da, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ile tüm detayları öğrenmek gerekmektedir. Ülkemizde bu eğitimi veren Biladım, uygulamalı bir süreç üzerinden tüm bilgileri işlevsel olacak şekilde aktarmaktadır.
Sketchup Kursu Kimlere Verilir?
Sketchup kursu için inşaat mühendisleri ve mimarlar kayıt olabilirler. Bunun yanı sıra bölge ve şehir planlayıcıları için de bu programın oldukça gerekli olduğunu hemen eklemek gerekiyor. Aynı zamanda farklı konseptlere sahip olan oyunları geliştiren kişiler, bu kurs sayesinde yeteneklerini birkaç seviye ileriye taşıyabiliyorlar. Temel bir şekilde bilgisayarı kullanabilenler, hemen sürece dahil olabilirler.
Sketchup Kursu Özellikleri Neler?
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! toplamda 25 saattir. İçerikte tam 23 farklı ders başlığı söz konusudur. Bunlardan bazıları ise şöyledir; layout yapma, animasyon oluşturma, ışıklandırma tekniğini kullanma, komut üzerinden kısa yol oluşturma, scene yapma, görünüme dair ayarları kullanabilmedir.
Sketchup Kursu eğitimini veren kişi, Google Sketchup yazılımına dair sertifika almış olan uzmanlardır. Süreç sonunda MEB onaylı olan sertifika size sunulur. Birden fazla grup, Biladım eğitim kurumunun iki İstanbul ilçesindeki binalarında verilmektedir. Eğitim boyunca hem teorik olarak anlatım yapılmakta hem de bunun kalıcı olabilmesi için bilgisayar üzerinden uygulamalı bir biçimde desteklenmektedir.