Türkanimeseverlere anime izleme tavsiyeleri

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
is_for_you
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Türkanimeseverlere anime izleme tavsiyeleri

Mesaj gönderen is_for_you »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!mek isteyenler için önerim Dr Stone - bundan gerçekten memnun kaldım. Herhangi bir makine olmadan rafine şeker yaptıktan sonra bilimi ciddiye almam gerekiyordu. Anime hiç ciddiye almıyor ve çok eğlenceli. Sonunda gerçekten sevdiğim bir kahraman ve 2. yarı beni hissetti.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! severlerin en sevdiği anime olan Kimetsu no Yaiba - dostum, bu iyi bir şey. Dolgu yok, harika karakter tasarımı, inanılmaz müzik, CG'nin iyi kullanımı. Bunun için stüdyoyu övmem gerek. CG'yi, çirkin, açık CG'yi kullandıkları ve 2D animasyonunu bildikleri diğer stüdyolar gibi yapmaktan ziyade 2D animasyonu olabildiğince yüksek kalitede tutmak için kullanıyorlar (üzgünüm sanatçılar, bunun senin hatan olmadığını biliyorum). Buradaki CG, izleyicinin daldırmasını rahatsız etmeyecek şekilde sahnelere olabildiğince sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir. Lenitsu ile güçlü bir aşk-nefret ilişkim var.

İtfaiye - Muhtemelen bunu bırakıyorum. Konsept çok havalı, ama bu aptal eşek hayranı hizmetinin tadını çıkaramayacak kadar yaşlıyım. Hikaye anlatmak ... Ve karakterler ... Çok daha genç bir seyirci için söyleyebilirsin. Huuuge, her seferinde güzel ateş animasyonu için takıma destek verir.