Seyyahla - Seyahat - Uygun Gezi Turları - Seyahat Edilecek Yerler

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
is_for_you
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Seyyahla - Seyahat - Uygun Gezi Turları - Seyahat Edilecek Yerler

Mesaj gönderen is_for_you »

Seyehat etmeyi insanlarla tanışmayı,yolculuk yapmayı seviyorum.Sosyal yaşantılarını, günlük rutinlerini sentezlemek, filtreleyip tanımanın verdiği hevesle gezmek beni epey heyecanlandırıyor. Birçok Avrupa ülkesine LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ettim. Fransa, Avusturya, Ukrayna, Almanya. Hatırlamanızı istediğim bir şey var ki “Türkiye Gerçekten Cennet”… Şimdiye kadar öğrendiğim bilgileri toplamak hemde daha rahat inceleyebilmek için bir site üzerinde fikir yürütelim istedik. Bu sitede dünyanın heryerinden bir parça bulunduruyoruz. Kalıplaşmış gezi yazılarından farkımız, size kendi gördüklerimizi aksettirmektir. Kendi düşüncelerimizle, size sunmak bizim en önemli hususumuzdur. Site içerisinde dünyanın dört bir tarafından LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ve en önemli yerleri paylaşmakta ve buna önem göstermekteyiz. Paylaştığımız yerlerin hangi mevsimde gidileceği, gidilirse nerede kalınacağı, ücretleri gibi sorularınızı da bulabileceğiniz bir sitedesiniz. Parmaklarınızın ucunda dünyayı gezip görmeniz için buradayız. Gerek yurt dışı gerek yurt içi olsun, neler gördüysek, sizin de öyle görebilmeniz için çabalıyoruz. Tabi ki LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!in kendine ait güzellikleri var, kimi ücretli, kimi doğa harikası, peki gidilmeye değer mi? Herkesin görüşü farklı olabilir fakat sitede pahalı bulduğumuz, eleştirdiğimiz , gidildiğinde sıkıntı yaşayabileceğiniz yerleri tek tek anlatmaktayız. Seyehata çıkacağınız zaman, aklınıza gelen bütün soruların cevabını bulacağınız bir yer.

Nerede kalırım? Nerede ne yiyebilirim, neyi meşhurdur? Nasıl ulaşım sağlayabilirim? Bütçeme en uygun olanı nedir? Nerede ucuza kalırım? Gibi sorularınızı siz sormadan cevaplıyoruz... Görmeniz gereken ve heyecanla gezeceğiniz, yüzlerce ülke ve şehirleri size sunuyoruz. Umarım sitede gezerken de çok eğlenirsiniz...