Mesleki Yeterlilik Belgesi Zorunlu Hale Geldi?

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
nullsix
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen nullsix »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! özellikle tehlikeli işler yapılan alanlarda zorunlu hale getirildi. 5544 sayılı kanuna göre tehlikeli işlerde çalışan kişilerin mutlaka mesleki yeterlilik belgesi olmak zorundadır. Mesleki yeterlilik belgesi olmadan işçi çalıştıran işverenlere çalıştırdığı her işçi için 500 lira adli para cezası uygulanır. Hangi meslek gurubundan olursanız olun çalışmak için mesleki yeterlilik belgesi zorunlu hale geliyor.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! firması mesleki yeterlilik belgesi temin edebileceğiniz güçlü bir eğitim kurumudur. Birçok sektörde faaliyet gösteren belgelendirme firması inşaat, tesisat, doğalgaz, makine, plastik, metal, ulaşım, harita sektöründe yetkilendirme ve belgelendirme hizmeti vermektedir. Güçlü bir eğitim kadrosuna sahip olan firma önce size belge vermeden önce gerekli eğitimleri verir. Eğitimler sonunda yapılan sınavda başarılı olmanız halinde yeterlilik belgesini alabilirsiniz. Sınavdan başarısız olan kişilerin 2 defa daha sınava girme hakkı vardır. 2 sınav hakkında da başarılı olamayan kişiler yeniden eğitime alınarak süreç yeniden başlatılır. Verilen eğitimlerin sonunda sınavdan başarısız olmanız çok düşük bir ihtimaldir.

Artun yetkilendirme ve belgelendirme firmasına ulaşmak, hizmet verdiği sektörleri öğrenmek, bu programlar hakkında bilgi almak ve bu programlara dahil olmak için web sitesini kullanabilirsiniz. Web sitesine Artunbelgelendirme.com.tr bağlantı adresinden ulaşabilirsiniz. Web sitesinde yetkilendirme belgesi ile ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevabını bulabilirsiniz. Yetkilendirme belgesi nasıl alınır, süreçler nasıl işler, ücretleri nere yatırılır, sınav tarihleri, sınav sonuçları ne zaman açıklanır, yetki belgesi nasıl alınır, belge alma şartları nelerdir, belge almak için istenen evraklar, evraklar nereye teslim edilir gibi tüm soruların cevabını web sitemizde bulabilirsiniz.

Artun belgelendirme firması olarak birçok sektörde yetki ve belgelendirme hizmeti vermekteyiz. Bu sektörde uzun yıllardır hizmet veren firmamız alanında uzman eğitim kadrosu ile şimdiye kadar binlerce insana yeterlilik belgesi verdi. Gelin sizin de ihtiyacınız olan yeterlilik belgesini uygun fiyata kolay ödeme seçenekleri ile verelim. Hemen web sitemizi takip edip çalıştığınız sektörle ilgili olan eğitim programlarımıza dahil olun size de yeterlilik belgesi verelim.