Derslerdeki Yardımcınız

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
sadomazo909
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Derslerdeki Yardımcınız

Mesaj gönderen sadomazo909 »

Derslerdeki Yardımcınız
  Eğitim, hayatınız boyunca önemlidir. Çocuklarınızın iyi eğitim almasını ve derslerinde başarılı olmasını istersiniz. Okul döneminde alınan dersler çocuk için kimi zaman yeterli olmayabilir. Çocukların konuları daha iyi anlaması ve dersler konusunda gelişimlerin artması için siteye abone olmanız yeterlidir. Site ne gibi hizmetler mi sunuyor? Bu öğretmen ve öğrenciye yönelik olan bir uygulamadır. Öğretmenler test hazırlayabilir güncel konu ve sorularla çocuklar her zaman bilgi sahibi olabilirler.
 Size Sunulan Hizmetler
 Eğitim için her yaş ve gruba özel programların yapıldığı güzel sitedir. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! alanı ile bu gruba özel sorular bulabilirsiniz. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! soru ve konulara hakim olabilirsiniz. Size sunulan farklı güzel konular dersler ile LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! alanlarına da ulaşabilirsiniz. Siteye üye olmanız gereklidir. Üyeliğiniz sayesinde size farklı oluşturulan test bölümlerine ulaşabilirsiniz. Soru çözümü ve anında not bölümü size bildirilir. Uygulama kolaydır. Dersler ve konu bölümleri kolaylıkla ulaşabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır. Sizin yanlış yaptığınız alanlarda size yardımcı olarak düzeltme imkanı sunulmuş olur.