Girişimcilik Belgesi Alma Kursu Başvuru İşlemleri

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
nullsix
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen nullsix »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! Forexsitesi.com/girisimcilik-belgesi-nasil-alinir belgesi almanın ilk ayağı e-devlet sistemi üzerinden başvuru yapmaktan geçer. Girişimcilik belgesi kursu müracaatı için ilk önce İnternet üzerinden LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!  adresine giriş yapın. Açılan sayfanın sağ üst köşesinde yer alan giriş yap kutucuğuna tıklayın. Yeni ekranda boşluk alanlarına TC kimlik numarası ve E-devlet şifresi yazılıp,  giriş sekmesine basın. Yeni görüntülenen sayfanın orta alanından, eğitim ardından imalat sektörü ile ilgili bir iş yapılacaksa İleri Girişimcilik Eğitimi sekmesine, geleneksel Girişimcilik Eğitimi sekmesine tıklayın. Yeni ekranda eğitime başla sekmesine tıklayın.  İşlem sonunda, ekrana bir eğitim videosu gelir. Eğitim videolarının tümünü sıra ile izlenip eğitimin tamamlanması ile onay sekmesine tıklayın.  Bu adım ardından ekrana bir test sınavı yansır. Test sınavı çözülüp,  gönder sekmesini tıklayın. Bu adımların tümünün sonunda Girişimcilik belgesi almak için gerekli olan eğitim başarı ile tamamlanmış olur.