İstanbul Temizlik Firması

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
is_for_you
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

İstanbul Temizlik Firması

Mesaj gönderen is_for_you »

Resim
Ev Ofis ve gerek duyduğunuz tüm Temizlik ihtiyaçlarınızı en ekonomik şekilde, kaliteden ödün vermeden müşterimiz iş ortağımız düşüncesiyle hizmet vermekten mutluluk duyarız…

Değişen ekonomik şartlar Ev ve kuruluşlar, gittikçe temizlik ihtiyaçlarını daha düşük maliyetle daha yüksek verim sunabilen firmalar aracılığıyla çözümlemeye yöneltmiştir.Bu amaca hitaben görev yapan şirketimiz,tüm müşterilerine az maliyet geniş bir temizlik hizmet grubu sunmaktadır.

Beta Temizlik, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini en üst seviyede tutarak gelişimini büyüyerek sürdürmektedir. İhtisaslaşmanın hizmet kalitesini artırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet veren Beta Temizlik, alanında “en iyi olmak” ve “en iyi kalmak” amacıyla çalışmalarını tüm hızıyla devam ettirmektedir.

Sektördeki teknolojik gelişmeleri takip ederek, hizmetlerimize yansıtmak

İstanbul temizlik kurumları arasında “Eğitim bilincini tüm çalışanlarına yansıtarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, kullanılan kimyasallar ve malzemelerin, müşterilerimizin ve ziyaretçilerinin sağlığına zarar vermemesi amacıyla standartlara uymak, Müşteri beklentilerini en kısa zamanda ve en doğru şekilde karşılamak” en öncelikli vazifemizdir.

Kaliteli ve Profesyonel Temizlikte Bir Numarayız!

Global pazarda rekabet edebilmek için toplam kalite yönetimine dayalı çağdaş yönetim anlayışı ve ekip ruhu ile AŞAĞIDAKİ KRİTERLERİ EN ÖNCELİKLİ BENİMSEYEN FİRMA OLMUŞTUR.

Müşteri Memnuniyeti
Güvenilir Doğru İş Yapma
Sürekli Gelişme
Sürekli Eğitim
Verimlilik Artırma vb… alanlarda sürekli kendimizi yenilemekteyiz…

Evimiz herşeyimiz dinlendigimiz ailemizce özgür vakit geçirdigimiz hassas ve özenli alanlarımız..

işyerimiz.. çalışma alanlarımız; başarılarımıza başarı kattıgımız günün büyük bir kısmını geçirdigimiz kazanc yerlerimiz çevremiz: Hepimizin ortak yaşam alanları caddeler sokaklar parklar yeşil alanlar Evler, ofisler, AVM ler Egitim kurumları Hastaneler kamu ve özel kuruluşlar vb… tüm bu alanların daha yaşanabilir ve temiz olması için Beta Temizlik özel ekip ve ekipmanları ile devrede olacaktır.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ile ilgili internet ve gazetelerden birçok firmaya ulaşabiliriz. Bu şirketler arasında dikkat etmemiz gereken en önemli nokta müşteri memnuniyetinin maksimum seviyede olması ve güçlü bir referans listesine sahip olmalarıdır. İşte tam da bu noktada LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! arama sonuçlarının en doğru adresi olacaktır. Her biri alanında profesyonel, yaptıkları işin hakkını fazlasıyla verebilen ve emeklerinin karşılığını gerçekten hak eden çalışanları işlerini çok iyi yaptıklarını kanıtlayarak yıllarını ve birikimlerini sunan kişiler olmuşlardır.