Dr. Gökçe Çöçel

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
is_for_you
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Dr. Gökçe Çöçel

Mesaj gönderen is_for_you »

Dr. Gökçe Çöçel

Eğitim hayatı boyunca, gerek yurtiçinde gerekse de yurtdışında prestijli üniversitelerden eğitim almış olan LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, “eğitimlerimizi, deneyimlerimizi şehrimize aktarmanın tam zamanı…” diyerek Gaziantep’e döndü.  Dr. Çöçel, Hacettepe Üniversitesi’ndeki lisans eğitiminin ardından, dünyanın en prestijli üniversitelerinden biri olan Sussex Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamladı. Yüksek lisansı sırasında, İngiltere’nin birçok şehrini gezdi ve gönüllü olarak çalışmalar yaptı. Ardından, ülkesine dönen Dr. Çöçel, Ankara Üniversitesi’nde doktorasını tamamladı. Doktora eğitimi sırasında, çeşitli projelerde yer almakla birlikte, başarısı dolayısıyla ülkemizin prestijli kurumları tarafından da desteklendi. Dr. Çöçel üç dil bilmektedir ve pedagojik formasyon başta olmak üzere, birçok sertifika ve ödüle sahiptir.

Önümüzdeki günler ne gösterir bilemeyiz ancak Dr. Gökçe Çöçel’in, şehrin eğitiminde yeni ve parlayan yıldız olduğu bir gerçektir. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, eğitim konusunda danışmanlık hizmeti sunmaktadır ve şehirdeki birçok kuruluşa danışmanlık hizmeti vermektedir. 

İnstagram Adresimiz: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!