Film ve Dizi İzlemek İçin Keyifli Bir Ortam

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
dewadam
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen dewadam »

Bitmiş tüm bölümleri tamamlanmış dizileri yayınlamayı planladım. Aynı zamanda türkçe dublajlı filmleride hem arşivlemek hem de diğer türkçe dublajlı filmleri izlemek isteyenlere bunu yayınlamak, bu imkanı tüm herkese sunmak istedim.
                Bu nedenle kendi çapımda oluşturduğum film dizi izleme sitesinde blogspot altyapısı kullandım. Dizi izlerken ve film izlerken daha hızlı ve tek parça halinde film dizi izleyebilesiniz diye en hızlı playerlar ve film dizi yükleme siteleri arasında en hızlılarından biri olan bir sitedeki film ve dizi paylaşımlarını sitemde paylaşmak istedim. Biliyorsunuz ki Google üzerinde bir çok dizi film izleme sitesi var. Bu siteler güncel dizileri zaten her an paylaşıyor benim amacım efsane eski dizileri ve filmler bulup sizlerle paylaşmak olacak. Bir zamanlar çok beğendiğiniz dizileri ve filmleri izlemek onlarla beraber gülüp eğlenmek ve hüzünlenmek işte o zaman film dizi izlerken sizlere keyifli bir ortam oluşturup, güzel bir dizi film izleme sitesi oluşturulacağına inanıyorum. Ayrıca sitede en hızlı film nasıl izlenir. Nasıl dizi izlenir? Film nasıl izlenir? Gibi sorulara da oluşturacağımız makale sayfalarından detaylı bilgilere ulaşabileceksiniz. Tek Parça olarak yüklenmiş olan dizi ve filmlerin hiç donmadan tarayıcınızdan en hızlı şekilde izleyebileceğinize inanıyorum. Sitemizde Tek Parça olarak bulunan playerlar kesintisiz sizlere en iyi hizmeti vereceğinden emin olmak istiyorum. Bunca verdiğim dizi film izleme bilgisi arasından hiçbir filmin yada dizinin kendi sitemizin yada sitemizin bağlı bulunduğu hiçbir sunucuda barınmadığını bilmenizi isterim. Sitemizde bulunan film ve diziler Vimeo, Dailymotion, Fembed, Vidmoly gibi video barındırma sitelerinde bulunan dizi ve filmlerin embed kodlarını sitemize kopyalayarak paylaştığımızı belirtmek isterim. Bu nedenle sitemizde bulunan hiçbir videodan sorumlu tutulamayız. Dizileri ve filmleri video paylaşma sitelerinden toplayıp sizlere sunacağız.
                Hızlı ve sade tasarımıyla da daha hızlı yüklenen sayfalar Google sunucularının da hızıyla birleşince en hızlı dizi film izleme sitelerinden biri olacağına inanıyorum. Sitenin linkine aşağıda paylaşıyorum. Tek Parça Film Dizi izleme sitesini sizlere sunmaktan keyif duyuyorum.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! - LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!