8-9-10 Aralık’ta Gerçekleşecek Re360 Gayrimenkulün Büyük Buluşması’nın Konuşmacıları Belirlendi

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
nullsix
Fanatik Üye
Fanatik Üye

8-9-10 Aralık’ta Gerçekleşecek Re360 Gayrimenkulün Büyük Buluşması’nın Konuşmacıları Belirlendi

Mesaj gönderen nullsix »

RE360, gayrimenkul sektörüne yön veren tüm paydaşlara sektörün üst düzey yöneticileri ile birebir tanışma fırsatı yaratan; farklı deneyim ve trendlerin 360⁰ bakış açısıyla gerçekleştiği, sektör trendlerinin konuşulduğu, ortak akıl oluşturan ve vizyon geliştiren 3 günlük dijital konferans Türk gayrimenkul sektörünü bir araya getirecek.

RE360 Gayrimenkulün Büyük Buluşması’nın dördüncüsü bu yıl, 8-9-10 Aralık tarihlerinde Digital Network Alkaş’ta gerçekleştirilecek.

Bağlantılarını ve etkinliklerini tek bir platform üzerinden yönetmeyi sağlayan Digital Network Alkaş’ta düzenlenen RE360 Konferansı’nın konuşmacıları belirlendi.

HSBC Bank, Geleceğin Şehirleri ve Yeni Sektörler Küresel Başkanı Greg Clark, JLL Emea CRO’su James Brown, Çağımızın en önemli dijital analistlerinden,en çok satanlar listesine giren 8 kitabın yazarı Salesforce Global İnovasyon Lideri Brian Solis, Portland Yönetici Direktörü İbrahim İbrahim, Alkaş Yönetim Kurulu Başkanı Avi Alkaş moderatörlüğü ile EBRD Kıdemli Bankacı Yulia Stepanova ve TDUB Başkanı Encan Aydoğdu 8 Aralık günü bir araya gelecek.

FutureBright Group Kurucusu Akan Abdula, Vienna Solutions Direktörü ve Viyana Belediye Başkanı Eski Yardımcısı Maria Vassilakou, PwC Türkiye Gayrimenkul Sektörü Lideri Ersun Bayraktaroğlu, Epos Gayrimenkul Yönetici Ortağı ve ULI Türkiye İcra Kurulu Üyesi Neşecan Çekici, Pamir & Soyuer Yönetici Ortak ve ULI Türkiye İcra Kurulu Üyesi Firuz Soyuer, Özay Hukuk Bürosu Kurucusu Merter Özay moderatörlüğü ile Han Spaces CEO’su Gizem Burteçin ve Liderlik ve Yönetim Düşünürü Fazıl Oral 9 Aralık günü bir araya gelecek.

Konferansın son günü olan 10 Aralık günü ise Fifth Wall Yönetici Direktörü ve Avrupa Başkanı Roelof Opperman, Ava Labs Kurucusu ve CEO’su Prof. Dr. Emin Gün Sirer’in de oturum gerçekleştireceği RE360’ta

Dünya Gazetesi Genel Koordinatörü Vahap Munyar moderatörlüğünde GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kalyoncu, Bilim Akademisi Üyesi Prof. Dr. Naci Görür, KONUTDER Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Altan Elmas ve beraberinde gayrimenkul sektörünün önde gelen dernek başkanlarının da katılımıyla kaçırılmayacak bir oturum gerçekleşecek.

KAYIT OLMAK İÇİN: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Resim