Farmasi Giriş Girişimci Danışman Üye Girişi

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
is_for_you
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Farmasi Giriş Girişimci Danışman Üye Girişi

Mesaj gönderen is_for_you »

Farmasi giriş girişimci danışman üye girişi için Farmasi giriş ekranı kullanılıyor. İnternet üzerinden yapılan girişlerde üyelerin bilgileri kullanılıyor. Farmasi’ye yeni üye olmuş müşteriler sisteme giriş yapmak için T.C. kimlik numaralarını ve belirledikleri şifreyi kullanıyor. Üye olmak isteyen müşteriler öncelikle Zeynep Bozkurt ile iletişime geçiyor ve üyelik için başvuru yapıyor.

Farmasi Giriş Girişimci Danışman Üye Girişi İçin Ne Gerekli?

Farmasi üyesi olmak isteyenler, Farmasi Elmas Müdürü Bozkurt ile iletişime geçebiliyor. Web site üzerinden yapılan başvurulara kısa sürede dönüş sağlanıyor. Üyenin T.C. kimlik bilgileri ve iletişim bilgileri üzerine oluşturulan kayıtlarda üyeye bir şifre veriliyor. Farmasi üyeleri giriş ekranından T.C. kimlik numarası ve şifresi sayesinde giriş yapabiliyor.

Farmasi Giriş Girişimci Danışman Üye Girişi Şifre Yenileme

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! için her üyenin kendine ait bir şifresi bulunuyor. Şifreler sistem üzerinden değiştirilebiliyor. Şifreyi unutan üyeler kısa sürede yeni bir şifreye sahip olabiliyor. Giriş ekranında bulunan Şifremi Unuttum seçeneği, Zeynep Bozkurt ile iletişime geçilmesini sağlıyor. Üyeler, Bozkurt ile iletişime geçerek yeni bir şifre alabiliyor. Şifre yenileme işleminde yapılması gerekenler:
  • Giriş ekranında “Şifremi Unuttum” seçeneğine tıklamak
  • Açılan ekranda T.C. kimlik numarasını girmek
  • Güvenlik kodunu kutucuğa yazmak
  • Şifremi Unuttum butonuna tıklamak
Sadece birkaç adımda yeniden şifre almak mümkün… Üye girişlerinde belirli bir süre giriş yapmayan hesaplar askıya alınır. Askıya alınan hesaplar için de Farmasi Elmas Müdürü Bozkurt yardımcı olmaktadır.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!