250 Adet Oto Beğeni Satın Aldım

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
nullsix
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen nullsix »

Instagram oto beğeni paketi satın alarak 30 gün geçerli günlük beğeniye ulaşmış olursunuz. 30 gün boyunca yapılan paylaşımlar otomatik olarak aktif takipçiler tarafından beğenilmektedir. Paylaşım adedi 50 ile sınırlıdır. Oto beğeni alırken yaşanacak sorunlar için Help.grupsosyal.com adresini ziyaret ederek hazır çözümlere ulaşabilir veya sorunuzu doğrudan yönelterek 7/24 uzman çözümleri edinebilirsiniz. Örneğin 250 adet oto beğeni satın aldım linki yanlış girmişim gibi bir sorununuz sistemimiz için hiç sorun değildir. Çünkü beğeniler otomatik olarak girdiğiniz linke değil kullanıcı adınıza tanımlanmaktadır. Beğeni işlemlerinin gerçekleşebilmesi için hesabınızın kilitli olmaması, herkese açık olması yeterlidir. Oto beğenilerle ilgili farklı soru ve sorunlarınız için LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! koduna tıklayabilir, alacağınız cevapların ardından siteye giriş yaparak paketlerimizden alım yapabilirsiniz.