Üretimden Veri Toplama Hizmetleri

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
burcuyildiz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Üretimden Veri Toplama Hizmetleri

Mesaj gönderen burcuyildiz »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! olarak yapılan işlemler, üretim aşamalarının doğru ve otomatik olarak gerçek zamanlı bir şekilde toplanmasını kapsar. Proses enerji, kalite ve üretim verilerinin gerçek zamanlı bir şekilde raporlanması için de üretim veri toplama sistemlerinden yararlanılır. Bu sistemler, karar destek sistemleri içermekte olan modüler bir üretim toplama sistemi olarak da ifade edilebilir. Üretim için veri toplama ve raporlama işlemleri için bazı verilerin alınması gerekmektedir. Bu veriler arasında; operatör bilgileri, alarmlar, üretilen ürünün cinsi, enerji tüketimleri, üretim fireleri gibi sonuçlar yer almaktadır.
 Üretim veri toplama sistemlerinden alınan raporlar ise; vardiya bazlı üretim raporları, siparişlerin planlama raporları, günlük tüketimin raporları, hammadde ihtiyaç raporları ve sistemin genel verimlilik raporu olarak sıralanabilir. Verilen bu hizmetin yanı sıra LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! kapsamında yapılan işlemler de vardır. E-fatura, teknolojinin gelişimiyle birlikte sürekli tercih edilen dijital bir fatura türüdür. Genellikle, elektronik posta kanalıyla kişilere ulaştırılmaktadır. E-faturanın birçok avantajı bulunmaktadır. Mevzuata uygun olan bu sistem, daha yüksek hızlı ve daha düşük maliyetli bir özelliğe sahiptir.
 Çevre dostu olarak fatura süreçleri de e-fatura sayesinde sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! olarak verilen bu hizmetler en iyi yazılım desteği ve e-çözüm şeklinde yapılan planlamalardır. Aynı zamanda verilen hizmetler arasında, yazılım, logo yazılım, e-fatura, e-çözüm gibi kategorilerde yer almaktadır. Bilgi için LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! gelebilirsiniz.