Dijital Pazarlama Ajansı Byte

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
Rabia_Kus
Acemi Üye
Acemi Üye

Dijital Pazarlama Ajansı Byte

Mesaj gönderen Rabia_Kus »

Byte, Instagram, Google, Facebook ve Criteo gibi platformlarda reklam hesap yönetimi ve Shopify, Opencart ve Wordpress gibi yazılım altyapıları ile web tasarım hizmeti veren bir dijital ajanstır. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! e-ticaret yazılım çözümleriniz için Byte, markanızın yanında.

Shopify, 2006 yılında kurulmuş, Kanada merkezli bir e-ticaret platformudur. Pek çok dilde ve ülkede hizmet veren Shopify site yönetim panelinde Türkçe dil desteği ile hizmet verirken, müşteri destek biriminde Türkçe hizmet vermemektedir.

Byte, Shopify'ın Türkiye'deki yetkili satıcısıdır. Bizden alacağınız Shopify hizmetlerinde tüm sorularınız ve yardım ihtiyaçlarınız için sizin yanınızdayız. Byte'dan alınmayan veya yetkili bir Shopify satıcısı tarafından alınmayan Shopify hizmetlerinin destek kapsamında olmadığını unutmayın!

Performans pazarlaması (performance marketing), dijital mecralarda belirli bir amaca yönelik ve en önemlisi ölçümlenebilir bir şekilde yürütülen tanıtım faaliyetlerinin tümüne verilen isimdir. Performans pazarlamasını daha geniş bir çerçeve olan dijital pazarlamadan ayıran en önemli faktör performans kaygısı bulundurmasıdır. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! Byte, performans pazarlama ihtiyaçlarınız için de size çözümler sunuyor.