ilkyardimegitimiizmir.com

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
firmarehberi12
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen firmarehberi12 »

İzmir Sarızeybek İlk Yardım Merkezinin kuruluş hikayesi 1984 Yılına kadar dayanır. Yılların tecrübesi ve birikimiyle verilen LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! hizmetlerinde uzman eğitmenler görev alır. Eğitimler sonrasında yapılan merkezi eğitim sınavlarında kursiyerler en yüksek başarı oranlarına ulaşmaktadır.

Merkezde Verilen Eğitim Türleri

Günümüzde yasal olarak İş güvenliği alanında alınması gereken zorunlu LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! eğitimleri bulunur. İşverenlerin çalışanlarına mutlaka sunması gereken bu eğitimler Sarızeybek Eğitim Merkezi tarafından başarıyla verilir. Ayrıca isteğe bağlı olarak ya da çeşitli mesleklerin edinilmesi için alınması gereken kurslar da organize edilir.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! çeşitleri, kurs takvimi, online sınavlar ve kurslarda verilen dersler hakkında Sarızeybek Eğitim Merkezinin web sitesinden bilgi alınabilir.