Online Özel Ders Vermek İstiyorum

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
burcuyildiz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Online Özel Ders Vermek İstiyorum

Mesaj gönderen burcuyildiz »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! diyen öğretmenler, bu site üzerinde yer alan eğitmen başvuru formunu doldurabilir. Çünkü öğrenciler kadar, öğretmenlerin de hizmet alabileceği bir platformdur. Sitede yer alan eğitmen başvuru formunda sizden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmanız yeterlidir. Dolduracağınız bilgiler arasında; isim, soyisim, e-posta, GSM ve kurs kategorisi gibi içerikler yer alır. Ayrıca öğrencilerin de özel ya da kurslar kısmından kendileriyle ilgili hizmet talep edebilmeleri mümkündür. Bu platform, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! arasında en kaliteli hizmetleri veren içeriklere yer vermektedir. Sitede yer alan ders içerikleri arasında ise İngilizce, Office ve test kursları gibi eğitimler yer alır.
 Sizlere sunulan LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! arasında, yaklaşık 21 günde İngilizceyi öğrenmenize yardımcı olacak içerikler bulunmaktadır. Alacağınız online eğitimler sayesinde, nerede olursanız olun dersleri sitenin uygulamasından takip edebilirsiniz. Çünkü sitenin kullanıcılarına özel olarak sunduğu uygulama seçeneği yer almaktadır. Bu opsiyon sayesinde, bütün ders eğitim programlarını çevrimiçi olarak takip edebilirsiniz. Konforlu bir ders dinleme eğitimini sanal ortamda almanın keyfini çıkararak bilgilerinize bilgi ekleyebilirsiniz. Çünkü eğitimiler online olarak verilse de geleneksel öğretme teknikleri kullanılır. Bu teknikler sayesinde, öğrenciler yeterli düzeyde beceri elde etmektedirler. Online ders eğitimleri ile becerilerinizi geliştirme şansını yakalayabilirsiniz. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! linkinden online ders programları ve diğer hizmetleri kontrol edebilirsiniz.