Online KPSS Dersleri Sitesi

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
burcuyildiz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Online KPSS Dersleri Sitesi

Mesaj gönderen burcuyildiz »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, son zamanlarda pandemi sürecinden beri ilgi duyulan bir durumdur. Çevrimiçi olarak ders çalışarak, alanınıza yüksek puanlar ile atanabilmeniz mümkündür. Site üzerinde KPSS sınav formatına uygun olarak farklı kategorilere yer verilmiştir. Genel yetenek kısmında yer alan Türkçe ve matematik üzerinden bütün konuları çalışabilirsiniz. Aynı zamanda, konular ile ilgili test çözümlemelerini de site üzerinde yapabilirsiniz. Genel kültür bölümünde yer alan tarih ve coğrafya derslerini de çalışabilmeniz mümkündür. Sitenin branş derslerine özel olarak sunduğu eğitim programları bulunmaktadır. Öğretmenler için KPSS alan sınavına hazırlık için farklı kategoriler seçenekler arasındadır. Bununla birlikte, KPSS sınavında güncel bilgilerin test edildiği sorulara çalışabilmek adına güncel bilgiler kategorisini gözden geçirebilirsiniz.
 LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, güncel olarak hazırlanır. Bu nedenle, yeni sisteme uygun bir eğitim hizmetini site üzerinden almış olursunuz. Aynı şekilde, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! de sınav formatına uygun şekilde hazırlanmaktadır. Öğrenciler için uygun olan eğitim programları ve planlamalarını site üzerinde görebilmeniz mümkündür. Bununla birlikte, farklı çalışmalar yapabileceğiniz çalışma odaları, forum kategorisi, puan hesaplama, podcast gibi bölümleri de sitenin ana sayfası üzerinden kontrol edebilirsiniz. KPSS öğrencileri için gerekli olan ne varsa, site üzerinde bulabilirsiniz. Konu çalışma, forum tartışmalarına katılma, güncel bilgilerin takibi, çalışma odaları ve podcast dinletilerini takip edebilirsiniz. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! linkinden site hizmetlerini gözden geçirebilirsiniz.