Kuzey Marmara Çekici

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
firmarehberi12
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Kuzey Marmara Çekici

Mesaj gönderen firmarehberi12 »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
GKS Yol Yardım, 14 yıldan fazla tecrübesiyle hızlı, şeffaf ve güvenilir yol yardım hizmetleri sunan bir firmadır. Kaliteli ve nitelikli mobil araçlarla istenen lokasyona hızla ulaşım sağlanır.
Beklenmeyen bir zamanda ve umulmadık bir yerde araçların aküsünün bitmesi, lastiğinin patlaması, ufak ya da büyük kazalara maruz kalarak çekici ihtiyacının doğması olasıdır. Her araç yola çıkarken bu tip riskleri almış olur. İstenmeyen durumlar olsa da bu riskler ortaya çıktığında GKS gibi güvenilir bir kaynaktan yardım alınması tercih edilmelidir.
Uzman ve Dinamik Personel
Firmanın personeli bilgi ve tecrübe ile alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşur. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, oto kuaför, oto çekici gibi özel uzmanlık alanlarına sahip dinamik çalışanlar kaliteli ürün ve hizmet sunar. Gerektiğinde doğru oto yedek parça ve LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! de verilir.