Tanıtım Videosu Çekimi

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
nullsix
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Tanıtım Videosu Çekimi

Mesaj gönderen nullsix »

Tanıtım Videosu Çekimi

Resim

Ürünün, tüketicilere etkileyici bir şekilde anlatılması için çekilen filmlerdir. Bu tür filmlerde amaç müşterilerde ürünleri aldırma isteği oluşturmak olmalıdır. Ucuza mal edilerek hazırlanmış olan ürün tanıtım filmleri firmanın prestijini kötü yönde etkiler. Bu sebepledir ki ürün tanıtım filmlerinde diğer benzer ürünlerden farklı kılan özellikleri öncelikli olarak vurgulanmalıdır. Kurumsal şirketler ürün satışı sırasında şirket tanıtım filmi hizmeti veren firmalarla anlaşma yapmaktadır. Firmaların dış yüzünü müşterilerine tanıtan kurumsal tanıtım filmi maksimum kalitede çekilmediği zaman potansiyel müşteri kitlesi firma hakkında olumsuz kanaat edinebilmektedir.

Ürün Tanıtım Filmini Nasıl Olmalıdır?

•    Ürünün, müşteride satın alma arzusu uyandıracak şekilde tanıtılması gerekir.
•    Ürünün göze çarpan özellikleri vurgulanmalıdır.
•    Yapılan çekimde müşteri anlatılmak isteneni kolayca ve açık bir şekilde anlayabilmelidir.
•    Film, 3-5 dakika uzunluğunda olmalıdır.
•    Filmi izleyen müşteriler tanıtılan ürünü denemek istemelidir.
•    Tanıtım filmi HD kalitede görünüme sahip olmalıdır.
•    Tanıtım filminde amaç içeriği zengin tutarak müşterinin aklında kalmak ve müşteri kitlesini artırmak olmalıdır.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! Çekim Fiyatları

Tanıtım videosu çekimi yapılırken firmanın kurumsal kişiliğini yansıttığından dolayı son teknoloji ekipmanlarla çekilmeli, kurumsal bir ses tonuyla seslendirilmelidir. Birçok firma LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! çekmektedir. Burada önemli olan çekilen videonun ürünü sattıracak özellikte olup olmadığıdır. Bu sebeple yüksek kalitede çekimi yapılmayan ürün tanıtım videoları müşteri sayısını düşürebilir. Bundan dolayı ideal fiyatların altında bütçelerle çekilen kalitesiz filmler tercih edilmemelidir.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!