Bursa Logo ERP Hizmetleri

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
burcuyildiz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Bursa Logo ERP Hizmetleri

Mesaj gönderen burcuyildiz »

Kurumsal olarak, işletmeler kaynak planlaması yaparken bu programı kullanmaktadır. ERP hizmeti, büyük, küçük, orta boy işletmeler ve holdingler için özel olarak Logo ERP çözümlerinin sunulduğu bir programdır. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! çözümleri doğrultusunda, kapsamlı olarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Standart modüller, isteğe bağlı olarak ek modüller ile birlikte, bütün aşamaların yönetimi mümkündür. Bu hizmeti, bütçe dostu oranlar ile alarak, uçtan uca bir yönetim şekli oluşturabilirsiniz. Bütün üretim aşamaları için özel uygulamalar ise bu program sayesinde yapılabilecektir. Örneğin, grup şirketi niteliğindeki işletmeler tek bir noktadan bu hizmet sayesinde yönetilebilmektedir. İhtiyaçlar doğrultusunda ise bu programı özelleştirebilmeniz mümkündür. Sunulan hizmetler arasında; LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! yazılım programı da yerini almaktadır. Bayi işlemlerinin planlı bir şekilde yönetilebilmesi adına bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! programlarıyla yenilikçi yazılım çözümlerinden yararlanarak işinizi geliştirebilirsiniz.
 Özel ve önemli bir hizmet olan LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, depo giriş ve çıkışlarını verimli bir şekilde yönetebileceğiniz özelliğe sahiptir. Depo programı ile depoya giren bütün ürünlerin kontrolünü verimli bir şekilde sağlayabilirsiniz. Depo yönetimini verimli bir şekilde yapmanız için bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Hammadde sevkiyatları ve girişleri gibi bütün takip işlemlerini depo yönetimi ile yapabilirsiniz. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! bütün Logo programlarıyla uyumlu olarak çalışır. Bu yazılım ile maliyet yönetiminizi rahat bir şekilde yapabilmeniz mümkündür. Dolaylı ve doğrudan doğruya üretim yönetimi yazılımını kullanabilirdiniz. Alacağınız siparişlerin üretim emrini ise bu yazılım programı ile verebilirsiniz. Üretimle ilgili olarak, fire, sarf ve üretim girişleri gibi farklı ambarların kullanımı da mümkün olmaktadır. Bu işlemleri yaparak, fire ve sarf fişini de üretim programı ile kesebiliyorsunuz. Bütün bu hizmetleri, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! linkine tıklayarak kontrol edebilirsiniz.