Türkü Notaları ve Türkü Sözü Sitesi

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
graphicdzyn
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Türkü Notaları ve Türkü Sözü Sitesi

Mesaj gönderen graphicdzyn »

Merhaba
Arkadaşlar, uzun zamandır internette türkü notalarını ve türkü sözü sitesi bulmaya çalışıyordum. Her site kendi ana görevinin dışında popülarite kazanmak için türkü notalarını yayınlamış ve hatta türkü sözleri de yayınlamış ama orjinal olarak LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!nı ve türkü sözlerini paylaşan site bulmamıştım. Geçen hafta bağlama çalarken bildiğim türkülerin notalarını arayıp rahat çalabilmek için araştırma yaparken türkü notaları ve türkü sözü yayınlayan siteyle karşılaştım. Harika ve tam orjinal, herşey doğru ve güncel olması ayrı bir güzellik. Türkülerin notalarını yayınlayan bazı sitelere girin bakın hemen hemen hepsi yanlış altyapıyla paylaşıyor. Fakat ben LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! isimli sitede doğru türkü notaları'nı rahatlıkla bulabiliyorum.

Türküler bizim genetiğimizdir, yaşantımızdır ve duygularımızdır. Türkülerin bu ülkede çok fazla değerli hale gelebilmesinin sebebi de Anadolu irfanı ve Anadolu aydınımızın hissi noktada sözlerini türkülerle yansıtabilmiş olmasından kaynaklanıyor. İşte bu yüzden LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! okurken çok dikkatle okuyun ve o sözlerde çok değişik yaşantılar ve hisler göreceksiniz. Aslında değişik değil, gerçek insan olabilmenin ve gerçek insan kalabilmenin bir imzasını göreceksiniz.

Türkü notaları ve Türkü sözü araştırıyorsanız turkunotalari web sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.